škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

App plaka da tamam. Sırada ne olsun sizce?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir zamanlar Vito minibüsüm vardı , kesik tipte rakamlı değildi ama sonuçta mühürsüzdü.. (aldığım adam öyle yaptırmış) Bi gün İstanbul 2.köprü çevre yolunda durdurdu polis , ne oldu dedim , plaka dedi... bagajda mühürlü orijinal plaka vardı onları gösterdim , bize bugün plaka uygulaması yapın diye talimat geldi , neyse madem orijinalleri var bu defalık geç normalde yazarım cezayı dedi... zaten muayenede de hafif de olsa kusur yazmasın diye sökmüştüm...  bu defa spaceback teslim alırken sadece satıcıya incecik olmasın rakamların baskısı kalın olsun 10 TL fark alıyorlar ben öderim size dedim , sağolsunlar hem kalın hem APP yapmışlar ve de mühürlü , siyah çerçeve de yok , gerçekten pek  beğendim 25 TL dediler ama içime sindi helali hoş olsun para görünmedi bile bana verirken..  benim tavsiyem polise takılmayı beklemeyin düzgünce mühürlü şık bi  APP yaptırın , hem paranıza yazık hem de uyuz bir trafikçi denk gelirse bağlama şansı bile var...

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kaynar suyu dökün plaka arasına yavaşça kendinize doğru çekin silikon ısındıkça plakadan ayrılacaktır. Falçata yardimiyla silikonu kazıyın ama boyayı kazımayın dikkat edin.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Plaka aydınlatmasını beyaza çevirmek şart, birde spoiler güzel gider :)