škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb lll krom cam çervesi

Alegat · 74 · 15893

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iyi günler. Forumda bir arkadaş prestige araçta çam çerçevesinin kalktığını yazmış yani orjinali bile iyi yapışmıyor olsa gerek. Ben ön ızgara ve altındaki kromları istiyorum ayrıca aliminyum göğüs çıkartması bekliyorum birde ilgilenen varsa şöyle araç içi çıkartmalar mevcut https://tr.aliexpress.com/item/DIY-carbon-fiber-whole-car-Interior-3D-stickers-car-styling-covers-fit-for-Skoda-superb-b8/32795087797.html?spm=2114.49010408.3.4.yeBOGC
birde böyle aliminyum şeklinde olanlar var https://tr.aliexpress.com/item/4-Pcs-Car-Styling-stainless-steel-door-windows-lift-button-Cover-Interior-for-Volkswagen-VW-SKODA/32793180558.html?spm=2114.49010408.3.13.yeBOGC

Çevrimdışı Keser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba, titizkromaksesuar cam çıtasını satışa çıkarmış. görseli hoş görünüyor. 12 parça olarak 600 TL+KDV ücreti var. s dizayn'ın da ürününün piyasaya çıkmasını bekleyip fiyat ve kalite kıyaslaması ile karar vereceğim kendi adıma zira 600 TL beklentimin üzerinde oldu.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Siz söyleyince baktım ben de siteye. Güzel duruyor fakar 600+kdv diyor. 708 liraya geliyor fiyatı. Çok fazla geldi bana da. Daha uygun bekliyordum açıkçası. Sdizaynı beklemek görmek gerek. Umarım onlar da bu kadar fazla fiyat koymazlar.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba sitedeki cam çıta resimlerine baktım orjinalindeki gibi matlık yok yani çok parlak geldi bana birde orjinali için ankaradaki bayiye sordum fitilleriyle beraber 5.000 lira artı işçilikle beraber 5.200 lira dediler çok yüksek geldi ...

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ederi 250-300.zaten alternatifimiz olmadığı için 700 istiyolar.piyasada çok bulunacak olsa böyle olmaz.Ama yine de servisle arada uçurum var.eğer kaliteliyse düşünülür

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Trabzon serviste 3500 fiyat vermişlerdi Nisan ayında

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Biz buradaki bir kaç arkadaşımızla S Dizayn arayarak üretim bantlarına almalarını sağlamış olduk zorda olsa, servis fiyatları sanki aman bu iş bize gelmesin der gibi kaldıki titizkrom aksesuar denen firmadaki rakam bile cam çıtası için gerçekten yüksek bende bu kadar zaman bekledim S Dizaynın üretimini beklemeye devam edeceğim.Arada sırada telefonla arayıp soruyorum nedir durumunuz diye o kadar sonra bekkemeye devam :)

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aradım az önce telefona bakan bayanın haberi yok üretim durumundan.Not alıyorum mutlaka yukarıya bildirecem dedi.Titizden sonra sdizayn da fazla beklemez diye düşnüyorum.Ama görünen o ki sdizayn da en düşük 600 lü bir rakam ister gibi.Arkadaşlar bireysel olarak istemesin lütfen.Hep beraber isteyelim en az 100 lira daha uyguna alabiliriz

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sdizaynında titizden farklı ürün çıkaracağını sanmıyorum hep parlak krom yapılıyor ama orjinali mat

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir an önce çıksa da görsek durumu. Yaptırmak istiyorum

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Titizkromla görüşüp pazarlık yaparım diyen bşr arkadaşım varsa bende varım listeye benide ekleyin sizden haber bekleyip alırım yada sdizayn ı bekleyelim

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
titizde ürün için 12 parça demiş.Niye bu kadar parça olsun durumu bilen var mı

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu ürün titizkrom aksesuardan kesinlikle alınmaz gelsem yerinizde araca montaj yaparmısınız diye montaj için ekstra ödeme isterlermiş hem ürüne 700 tl ver birde montajına para ver iyice para bürümüş gözlerini...

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: Alegat;621218
Bu ürün titizkrom aksesuardan kesinlikle alınmaz gelsem yerinizde araca montaj yaparmısınız diye montaj için ekstra ödeme isterlermiş hem ürüne 700 tl ver birde montajına para ver iyice para bürümüş gözlerini...

Size katılıyorum haklısınız

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alegat;620936
Titizkromla görüşüp pazarlık yaparım diyen bşr arkadaşım varsa bende varım listeye benide ekleyin sizden haber bekleyip alırım yada sdizayn ı bekleyelim

ön panjur çıtaları ve arka taraftada çıta var acaba bunlardamı dahil...