škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb lll krom cam çervesi

Alegat · 74 · 15987

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba 2017 superb için cam çıtası araştırdım fakat henuz piyasada yok sanırım bursada bir imalatçıyı aradım  kalıp larının olmadığını fakat taleplerin artması halinde yapabileceklerini belirttiler ilgilenen arkadaşların bilgisine sunarım

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de yurt içi ve yurt dışı çok aradım ama bulamadım. Konuyu takipteyim. Böyle bir çalışma olursa çok iyi olur düşüncesindeyim.

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben bugun aradığımda forumdaki arkadaşlarıda haberdar edeceğim dedim isterseniz sizde telefonla arayıp sorun talep olursa biz bir ayda çıkartırız sorun olmaz diyorlar arzu eden arkadaşlar telefonla arayıp sorarsa harekete geçecekler firma adı (s dizayn)tel no netteki sitesinde mevcut işleri krom aksesuar üzerine

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
S dizayn ile ben daha önce görüştüm aslında. Yaklaşık 1 hafta kadar önce. Öyle bir çalışmalarının olmadığınnı söylediler. Yapabiliriz demeleri iyi olmuş. Öyle bir çalışma yaomayacağız demişlerdi. Şayet yapacaklarsa çok iyi olur.

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Görüştüğüm kişi bu konuyu yönetimin gündemine taşıyacaklarını iletti hatta forumun linki hakkında bile konuşmuş olduk extra başka üretebilecekleri bir krom aksesuar varmı diye de kendisi sormuş oldu sohbet esnasında kısaca başta krom cam çerçevesi olmak üzere bu tip ihtiyacı olan üyelerin bizzat telefonla s dizayn a müracaat edip forum vesilesiyle onları aradıklarını söylemeleri duruma hareket getirebilirmiş ilgilenen arkadaşlara duyurulur:gut:

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Olursa süper olur. Ben arıyorum kaç zamandır. S dizayn ürünleride aslında fena değil. Umarım olur.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Umarım böyle bir çalışma yaparlar ve cep yakmaz.

Dün itibariyle mail atmıştım kendilerine. Cevapları bu şekilde oldu:

Merhabalar
Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.  Yoğun talepleriniz doğrultusunda  Yeni  SuperB için kalıp yapım aşamasına  geçilmiştir. yaklaşık 2.5 ay içerisinde  satışa açık olacaktır. Uzun sürmesinin sebebi S dizayn firması olarak kalitemizden hiç bir zaman ödün vermemekteyiz. Ürettiğimiz krom ürünlerimizin A kalite olması ve çeşitli hava koşullarına dayanıklı olması için üretimimize titizlikle devam etmekteyiz. Sizler  gibi forum müşterilerimize  toplu alımlarda sizlere özel indirim opsiyonu uygulayabiliriz. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Hayırlı olsun diyelim.
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2017, 13:26:10 Gönderen: ofe7 »

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İşte budur konuştuğum kişi forum işiyle çok ilgilenmişti aslında bir ayda çıkartırız talebe göre demişlerdi şimdi bu konuyu okuyan krom cam çıtası isteyen üyeler S Dizayn fşrmasını tekefonla arayıp skodaturkey forum dan gördüm ne zaman çıkar diye sorarlarsa dahada hızlanır tunıngçilerin hepside bunlardan alıp bize satıyor sonuçta ilgine teşekkür ederim dostum:gut:

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun. Kendi aracımdan biliyorum krom çerçeve kesinlikle çok yakışıyor ve çehresi değişiyor aracın.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bende istiyorum. Ancak umarım abartılı bir fiyatı olmaz.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;617130
Valla bende istiyorum. Ancak umarım abartılı bir fiyatı olmaz.

aynı firmanın farklı araçlar için satışta olan üünleri var.Madem foruma özel indirim de uygulayacak üst başı 200 liraya yapması lazım

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncedende dediğimiz gibi isteyen arkadaşlarda SDizayn firmasını telefonla arayıp talep ederlerse süreç daha da hızlanacaktır.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok aradım taradım bulamamıştım hiçbir yerde. Çabucak çıksa da bir görsek nasıl olacak diye. Toplu alım olunca mutlaka indirim olacaktır.