škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kendim yaptım:Bagaj Havuzu, Ön ve arka paspas, Bonus: Perde ve bagaj filesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu arkadaşlar anlamıyormusunuz?. Aldığım gün yoktu paspas. 10 bin kere söyledim. Niye anlamak istemiyorsunuz. Orginal paspasın çıkmasını bekliyorum. Tabiki alacağım. 100.000 TL araba alıpta arabanın daha ilk günden rezil olmasını toz toprak içinde kalmasını ve kalıcı kirler kalmasını niye sağlayayım. Yolum düşünce servise alacağım. Geçici çözümü diyoruz. orijinal siyah halı paspas ile 1 hafta kullanın bakalım o paspas ne hale geliyor ve eski haline geri getirebileceğiniz mi? Geçici kelimesinin anlamını bilmiyor musunuz? ama bagaj havuzu almam. gerek yok. Paspas şart. Admin konuyu kilitle de artık aynı tarz yorumlar yazılmasın.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2015, 10:40:29 Gönderen: magicfriend »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel çalışma olmuş. Elinize sağlık, yaratıcılık ve el becerisi her zaman işe yarar.
Bizim insanımız, illa ki orijinal olacak hissiyatına fazlasıyla kapılıyor. İş görüyorsa ve sahibinin içine yatıyorsa, ne âla kullanılır.... :)

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;542350
Yahu arkadaşlar anlamıyormusunuz?. Aldığım gün yoktu paspas. 10 bin kere söyledim. Niye anlamak istemiyorsunuz. Orginal paspasın çıkmasını bekliyorum. Tabiki alacağım. 100.000 TL araba alıpta arabanın daha ilk günden rezil olmasını toz toprak içinde kalmasını ve kalıcı kirler kalmasını niye sağlayayım. Yolum düşünce servise alacağım. Geçici çözümü diyoruz. orijinal siyah halı paspas ile 1 hafta kullanın bakalım o paspas ne hale geliyor ve eski haline geri getirebileceğiniz mi? Geçici kelimesinin anlamını bilmiyor musunuz? ama bagaj havuzu almam. gerek yok. Paspas şart. Admin konuyu kilitle de artık aynı tarz yorumlar yazılmasın.

Hocam sinirlenmeyin :) Arkadaşların gözünden kaçmış olabilir geçici kısmına dikkat etmemiş olabilirler. Ama şöylede bir gerçek var, sırıtmış. Herkes görüşünü belirtmekte özgür,-ki sizde görüş almak/fikir vermek için konuyu açıyorsunuz sonuçta.

Çirkin olmuş, koyu renk olsaydı bu kadar göze batmazdı.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;542234
Superb ilk çıktığını gibi 20 Ağustos 2015 de aldım. O zaman Paspas ve Bagaj havuzu çıkmamıştı. Siyah paspas üzerinde ayak izleri tozlu olarak çok belli duruyordu. Hemen ilk gün bir çözüm bulup Nalburdan puanlı gri döşeme aldım. Siyah paspas ı üzerine koyup tükenmez kalem ile çizdim fakat bazı yerlerde siyah paspas ölçülerin dışına çıktım. Mesela debriyaj yanındaki ayak koyma yeri ve koltuk altındaki boşluğa 5cm daha girecek şekilde kestim.

Araba yıkarken çıkartyorum ve bezle siliyorum. Tertemiz oluyor. :)

Ön paspaslar.

Arka paspaslar ve Tümsek koruması :)

Bagaj Havuzum :)

Bu da Bagaj filesi. Yine aynı siteden:

Elinize sağlık ama 80 - 100bin tl verip araca içinde olmayan bir renk ile paspas olmamış kanımca.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadar gerilime gerek yok arkadaşlar, konuyu kilitiliyorum...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...