škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb (Superb III) için koruma kılıfı (Branda)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ara sıra şehir dışına çıkıyorum. 5-7 gün gelmiyorum. Geldiğimde araç çok kirlenmiş olarak buluyorum. Bu sebeple aşağıda resimlerini gördüğünüz Superb ölçülerine uygun "3XL size" araç kılıfı aldım. Sizlerle paylaşayım dedim.

« Son Düzenleme: 14 Kasım 2015, 13:53:43 Gönderen: magicfriend »

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgi için çok teşekkürler, tam düşündüğüm şeydi. İnternetten aldıysanız linkini paylaşabilirmişsiniz.

Boyut birebir uyumlu mu, bir de kışın kullanılıyor mu? Karın yapıştırması durumu oluyor mu
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2015, 16:02:00 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tam oturuyor. Eskiden branda kullanan yaşlı bir amcadan bazı tavsiyeler aldım.
 a)Temiz yüzeye takmak gerekiyor dedi. Yoksa çizebilirmiş.
 b)Ayrıca çok rüzgarlı yerde kullanmamak gerekiyor. Rüzgar sürekli hareket ettirip boyaya zarar vermemesi için .

Ben kullanacağım yer çok rüzgarlı değil. Binalar arasında ve arabalar arasında olur. Kışın kullanım la ilgili tecrübem yok. Yeni aldım:) TEcrübesi olanlarda yazabilir. Ağır bir şey değil. hafif ve ince. Aşağıdaki adresten  50 USD'ye aldım.
 http://www.aliexpress.com/item/HOT-Outdoor-UV-Waterproof-Rain-Dust-Snow-Breathable-Full-Protection-Car-Cover-Free-Shipping/32230815288.html

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hocam 5-7 gün gelmiyorum demişsin o kadar süre kapalı kalırsa brndanın içinde birde açık alanda aracın, güneş altında kalırsa boyayı mahveder.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoca bu branda degil. Yani kalın branda malzemesi değil.  Güneş almıyor park ettigim yer. Ne gibi mahveder. UV filtre var. Cok hafif, ince ve breathable( befes alan/havadar) bir sey sey. Zatn verdigim linkte de ozellikleri yaziyor.