škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB III Hoşunuza giden özellikler

Leca · 22 · 5347

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
D segmenti araç alımında ACC bence artık ilk alınacak opsiyon. Superb'deki sistem de gayet başarılı çalışıyor, hatta Insignia'ya göre kıyaslarsam daha insani tepkileri var diyebilirim. Araç otomatikse dur-kalk işini de halledeceği için çok mantıklı bir opsiyon.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu ambiyansların hayrına akşam bi resmini çekinde görelim yav herkes yazmış hiç bi görsel yok [emoji2]

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;542096
Şu ambiyansların hayrına akşam bi resmini çekinde görelim yav herkes yazmış hiç bi görsel yok [emoji2]

PC den resim eklemeyi bilen varsa sevabına anlatsın :) Bende resim var ama koyamıyorum.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;542101
PC den resim eklemeyi bilen varsa sevabına anlatsın :) Bende resim var ama koyamıyorum.

Hocam arama kısmına yazarsanız resim yüklemek diye ayrıca anlatılmış konu mevcut

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;542101
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=533474#post533474
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;542102
Hocam arama kısmına yazarsanız resim yüklemek diye ayrıca anlatılmış konu mevcut

URL den sorun yok onu buldum ama işyerimde bu siteler blocklu :) Resim upload edemiyorum. Diğer kullandığım forum sitelerinde direkt PC den resim seçip ekleyebiliruz ama bunda onu bulamamıştım, sanırım yokmuş :(

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;542079
Siparis kapandığı için tercihlerime en yakın bu araçtı ancak bunda da acc yoktu :( Peki acc de şehir içi dur kalk trafikte %100 çalışıyor mu ?

Geçen e5 de ön çarpışma asistanı benim devreye girdi ve araç hızla fren yapmaya başladı. Acc de kendi kendine durup tekrar hareket ediyor mu ?

Benimki DSG, aynen belirttiğiniz gibi çalışıyor. Tümsek, ışık gibi yerlerde fren kullanmak gerekiyor tabiki. Kalkışta süper oluyor, özellikle yokuş kalkışları korkulu olur. Bu alette tek bir tıkla kalkış yapıyorsunuz.