škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Audi A3'ten Superb'e geçiş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haketmedim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cümleten Merhaba :)

2011 model 65 binde Audi A3 1.6 hitler+lpg'li araç kullanıyorum aracımdan oldukça memnun olsam da daha büyük bir araç bakıyorum ve uzun zamandır Superb'i takip ediyorum.

Maddi durumdan dolayı kendi aracımın üzerine fazla eklemeden sıfır 1.4 tsi active superb alma niyetindeyim açıkçası aracımın ne kadar edeceği konusunda da tam bir bilgiye sahip değilim.

Daha önce fiyat almış arkadaşlardan bilgi rica ediyorum, 1.4 tsi active için bayiler ne fiyat çekiyorlar, takas için herhangi bir indirim yapılıyor mu, herhangi bir kampanya var mı? vs..

Sizden de bilgi ve fikir rica ediyorum. :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu konuda açılan başlıklar var. orada alınan indirimler yazılmış. bence yardımcı olur.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+ bayii leri kendiniz de arayıp en doğru bilgiye erişebilirsiniz

Çevrimdışı snnslt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haketmedim;541771
Cümleten Merhaba :)

2011 model 65 binde Audi A3 1.6 hitler+lpg'li araç kullanıyorum aracımdan oldukça memnun olsam da daha büyük bir araç bakıyorum ve uzun zamandır Superb'i takip ediyorum.

Maddi durumdan dolayı kendi aracımın üzerine fazla eklemeden sıfır 1.4 tsi active superb alma niyetindeyim açıkçası aracımın ne kadar edeceği konusunda da tam bir bilgiye sahip değilim.

Daha önce fiyat almış arkadaşlardan bilgi rica ediyorum, 1.4 tsi active için bayiler ne fiyat çekiyorlar, takas için herhangi bir indirim yapılıyor mu, herhangi bir kampanya var mı? vs..

Sizden de bilgi ve fikir rica ediyorum. :)

Kısa süreliğine de olsa 2009 audi A4 1.8T kullandım. Detaylı bir şekilde incelerseniz malzemelerin bile neredeyse aynı şekilde kullanıldığını görürsünüz. Daha önce de yazmıştım  superb,passat,audi aynı orijine sahip araçlar. Bence giriş paketi bile olsa elinizdeki araçtan daha iyi bir araç. Ne de olsa arada bir değişiklik heyecan katar. Kendi aracınızın değeri konusunda sahibinden.com gibi sitelerde de bir fiyat araştırması yapmanız sizin için fikir teşkil edebilir. Hayırlı sürüşler...