škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ESP kapatma hkk

Leca · 10 · 5173

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili forum dostlarım,

Superb 3 2.0 TDI donanımda vitesin solunda ESP off butonu bulunuyor ancak 1.4 ve 1.6 versyonlarda burada ESP off tuşu yok.

Bu ESP yi nasıl kapatıyoruz ? Bilen var mıdır ?
 tşkr.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;541263
Sevgili forum dostlarım,

Superb 3 2.0 TDI donanımda vitesin solunda ESP off butonu bulunuyor ancak 1.4 ve 1.6 versyonlarda burada ESP off tuşu yok.

Bu ESP yi nasıl kapatıyoruz ? Bilen var mıdır ?
 tşkr.

Radyodaki car butonu ordan sağ alt olması lazım ayarlara basıp çıkan menüde en başta asryi kapatma seçeneği var. Vag grubu araçlarda esp kapanmaz asr kapanır

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;541270
Radyodaki car butonu ordan sağ alt olması lazım ayarlara basıp çıkan menüde en başta asryi kapatma seçeneği var. Vag grubu araçlarda esp kapanmaz asr kapanır

Saattigim passatimda viteste esp off butonu vardi, bunda da 2.0 larda orda buna benzer bir buton var sanmistim sanirim degilmis. Ama esp sisteminin bunda kapanmiyor olmasi garip :(

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;541277
Saattigim passatimda viteste esp off butonu vardi, bunda da 2.0 larda orda buna benzer bir buton var sanmistim sanirim degilmis. Ama esp sisteminin bunda kapanmiyor olmasi garip :(

Passattada kapanmıyor hocam. Hatta ve hatta golf gtida bile kapanmıyor

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag arabalarında artık ESP kapatılamıyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;541279
Vag arabalarında artık ESP kapatılamıyor.

Mqblerde vag com üzerinden kodlanabiliyor abi :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ESP olsun diye zıp zıp zıplıyoruz sonra da kapatmaya çalışıyoruz. Bize de bir şey beğendirmek çok zor he!:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;541284
ESP olsun diye zıp zıp zıplıyoruz sonra da kapatmaya çalışıyoruz. Bize de bir şey beğendirmek çok zor he!:rm:

Yonca virajlarda kapansın diye çok arıyorum valla abi ama saolsun octi saçma sapan yok tutuşuyla gayet güzel tempoma uyuyo[emoji23][emoji23]

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VagCom; standart kullanıcı üzeri bir işlem olduğundan, basit kullanıcının erişebileceği buton artık yok...anlık olarak aç kapa yapılamıyor anlamında söylemiştim...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ESP değil ASR kapatabiliyoorsunuz. Bunun için bir tuş yok, Emin nasıl kapanacağını açıklamış. Yalnız kapattığınızda tamamen kapalı sanmayın. Belli bir hızı aştıktan sonra otomatik olarak tekrar devreye giriyor.