škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb active de arka kol dayama / bagaja ulaşma yok!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu donanım olayı evet her ülkede farklı. Test vidyolarında her ülkenin testlerinde araç farklı donanıma sahip. 8inclik colombus var araçta sağ koltuk manuel araç içi aydınlatma hepsi sarı ampul vs. Farklılıklar görülüyor maalasef.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;541217
Benim aracım da 1.4 prestige paket. Teslim alırken iki şeyi göremeyince şok oldum.
   - Bagaj içindeki taşınabilir led ışık. (simply clever diye ballandıra ballandıra anlatıyorlar bi de)
   - Vites önündeki çakmak gözünde sinyal güçlendiricili telefon koyma bölümü. Bunun yerine küllük koymuşlar.

Sıcağı sıcağına yetkiliye sordum. Katalogda ilgili sayfaları bulup gösterdim. Aldığım cevap şu: Katalogdaki görseller Türkiye'dekinden farklı olabiliyor ve bunu da kataloğa yazmışlar.

Ben de dedim ki burada ufak çaplı bir sahtekarlık var. Böyle kaçak cümleler ve dipnotlarla bu iş olmaz. Yeri geldiğinde herkese anlatırım bu konuyu.

Araçta ne varsa onu kataloğa koyun ki karar veren adam da buna baksın. Daha bilmediğimiz ne eksikler vardır dedim.

Merkeze iletiriz deyip konuyu kapattılar. Bizim için olan oldu bari sonrakiler bunu bilip siparişini pazarlığını ona göre yapsın.

bize de teslimat anında aracı anlatırken oğlan fark etti buz kazıyıcı niye yok diye dedi. st başka bir aracınınkini çıkardı bizimkine taktı. :) her türlü müşteriye saygıları yok. aksesuarlar gelecekti sözde izmir vosmere bana da haber vereceklerdi. aracı sattılar ya artık ilgilenen yok.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;541327
bize de teslimat anında aracı anlatırken oğlan fark etti buz kazıyıcı niye yok diye dedi. st başka bir aracınınkini çıkardı bizimkine taktı. :) her türlü müşteriye saygıları yok. aksesuarlar gelecekti sözde izmir vosmere bana da haber vereceklerdi. aracı sattılar ya artık ilgilenen yok.

Buz kazıyıcı olayını bende farketmiştim hemen. benimkinde de başka aracınkini getirdiler.

Allahtan şemsiyeler, paspaslar filan tamdı.