škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb active de arka kol dayama / bagaja ulaşma yok!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Web sitesinde var yazıyor ama araçta yok böyle bir donanım. Active alan arkadaşlar bu donanım aracında olan var mıdır?

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emirolcay;541065
Web sitesinde var yazıyor ama araçta yok böyle bir donanım. Active alan arkadaşlar bu donanım aracında olan var mıdır?

Cidden yok mu? Nasıl olmaz katalog da web de var yazıyor.

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende yok diğer arkadaşlarda durum nedir bilmiyorum çok ilginç

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Walla siteden araç tasarımı yaptığınızda dahi, kol dayama bagaja ulaşım bölümü mevcut gözküyor. Şu an active donanım sahip arkadaşlar bayi ile görüşsün veya bir şekilde düzeltilmesi gerekiyor. katologda, webte heryerde yazıyor. Bagaj bölmesine erişim sağlayan katlanabilir arka kol dayama ünitesi

Şikayette bulunulması gerekir. Zaten bir ay geçikmeli olarak araba sipariş verdiler. Ben bu şekilde sipariş iptal ederim.

Active donanım sahip arkdaşlar bilgindirmesi bekliyoruz.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia'da Lastik Basınç Kontrol sistemi ve Hava Yastığı İptal'i de sadece Style donanımda var görünüyor ama Optimal donanımda da var. Sadece olumsuz değil olumlu şekilde de hata olabiliyor yani.

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda Superb'in bir önceki kasasında active model de kol dayama mevcut. Bir yanlışlık olmasın. Yeni Superb active olanlar bu konuyu aydınlatırsa iyi olur.

Çevrimdışı hadekam1985

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
doğru bende active sahibiyim arka kol dayama yok doğrusu katalokta olduğunu bilmiyordum pazartesi ilk işim st ile görüşmek olacak bakalım ne bahane uyduracaklar

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hadekam1985;541154
doğru bende active sahibiyim arka kol dayama yok doğrusu katalokta olduğunu bilmiyordum pazartesi ilk işim st ile görüşmek olacak bakalım ne bahane uyduracaklar

Muhtemelen sana şunu diyecekler: Türkiye gelen araçlarda farklılıklar olabilir. Büyük ihtimalle Yurtdışındaki Active modellerde mevcut Türkiye gönderdikleri araçlarda mevcut değil ve bizim distribütörlerin haberi yok. Araba gelince haberleri oluyor. Çünkü katologların direk çevirisini yapıyorlar. Bu yanlışlık burdan kaynaklanıyor.

Yada küçük bir not: araba ile birlikte standart donanım ve aksesuarlarda Doğuş grubu garanti vermez değişiklik yapma hakkını saklı tutarlar. Hiç kimse hak iddia edemez.

Yani sonuç itibariyle hazır gelen arabayı bile doğru dürüst satamıyoruz :)

Forum sayesinde haberimiz oldu. Çok önemli bir doananım gözükmese de veya arkada oturmayacağımdan ihtiyaç hissetmeyecek olsamda. Web te yazılan bilgilere göre satın alıyoruz. Ve birkaç ay bekliyoruz.

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teklif formunda da yazmıyor bu donanım o yüzden kabul etmişsiniz bile diyebilirler çünkü o formda emniyet kemeri radyo kodu gibi şeyler bile yazarken arka kol dayama yazmıyor. Ben ailemle kullanacağım için önemli bulmuştum aslında ama uğraşıp uğraşmamak konusunda kararsızım. Ama mail ortamında merkeze kadar ulaşmaya çalışırım.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2015, 09:20:59 Gönderen: emirolcay »

Çevrimdışı hadekam1985

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
st ile görüştüm katalokta yanlışlık olduğunu söyledi ne diyelim her zamanki gibi işte

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yanlışlık olmuş diye birşey yok kardeşim. Doğru dürüst iş yapacaklar. Ben Kasım ayında gelcek siparişimde fabrika elektrik bagaj zorunlu tuttular diye siparişi iptal ettirmiştim. Ve ilgili yerlere şikayette bulundum ve yurtdışına (fabrikaya) vs email attım. Bir şey değiştirmesemde herşeyi de kabul edecek de değiliz. Aralık ta gelecek olan siparişi tekrar gözden geçiririm.

Bu bağlamda bu konuyu distribütörün bilgisi dahilinde mi değilse fabrika ile görüşsün. Ya çözüm üretilsin yada katalog  ve webten kaldırsınlar. Anlamadığım bir öceki süperb active var bunda niye yok ilginç. Nasıl makam araçı anlayamadım.

Bagaj ulaşım uzun yolcuklarda çok işe yarıyor. Zırt pırt durmuyorsun. Araç içinde boş yere malzeme yer kaplamamış oluyor.

Arabayı alan arkadaşlar başka eksiklik veya fazlalık varsa bilgilendirirse sevinirim.

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba benim araçta da yok, benim için çok gerekli değil ama olsa iyi olurdu.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skytrack;541177
Yanlışlık olmuş diye birşey yok kardeşim. Doğru dürüst iş yapacaklar. Ben Kasım ayında gelcek siparişimde fabrika elektrik bagaj zorunlu tuttular diye siparişi iptal ettirmiştim. Ve ilgili yerlere şikayette bulundum ve yurtdışına (fabrikaya) vs email attım. Bir şey değiştirmesemde herşeyi de kabul edecek de değiliz. Aralık ta gelecek olan siparişi tekrar gözden geçiririm.

Bu bağlamda bu konuyu distribütörün bilgisi dahilinde mi değilse fabrika ile görüşsün. Ya çözüm üretilsin yada katalog ve webten kaldırsınlar. Anlamadığım bir öceki süperb active var bunda niye yok ilginç. Nasıl makam araçı anlayamadım.

Bagaj ulaşım uzun yolcuklarda çok işe yarıyor. Zırt pırt durmuyorsun. Araç içinde boş yere malzeme yer kaplamamış oluyor.

Arabayı alan arkadaşlar başka eksiklik veya fazlalık varsa bilgilendirirse sevinirim.

Benim aracım da 1.4 prestige paket. Teslim alırken iki şeyi göremeyince şok oldum.
   - Bagaj içindeki taşınabilir led ışık. (simply clever diye ballandıra ballandıra anlatıyorlar bi de)
   - Vites önündeki çakmak gözünde sinyal güçlendiricili telefon koyma bölümü. Bunun yerine küllük koymuşlar.

Sıcağı sıcağına yetkiliye sordum. Katalogda ilgili sayfaları bulup gösterdim. Aldığım cevap şu: Katalogdaki görseller Türkiye'dekinden farklı olabiliyor ve bunu da kataloğa yazmışlar.

Ben de dedim ki burada ufak çaplı bir sahtekarlık var. Böyle kaçak cümleler ve dipnotlarla bu iş olmaz. Yeri geldiğinde herkese anlatırım bu konuyu.

Araçta ne varsa onu kataloğa koyun ki karar veren adam da buna baksın. Daha bilmediğimiz ne eksikler vardır dedim.

Merkeze iletiriz deyip konuyu kapattılar. Bizim için olan oldu bari sonrakiler bunu bilip siparişini pazarlığını ona göre yapsın.

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu bahsettikleriniz özellikle Web sitesinde yazmıyor ama. Arka kol dayama standart bir donanım olarak Web sitesinde taahhüt edilmiş. Yoksa Skoda sağolsun kataloğunda bahsettiği şemsiye koyma yerini bile esirgemiş bizden. Başka şemsiye konmasın diye bir de parça ile kapatmış şemsiye yerini

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bizi 3.dünya gelişmekte olan ülke kategorisinde değerlendikleri için olması gereken özellikte araçları göndermiyorlar. Bunun kabahatlisi distribütör ve biz alıcılardan kaynaklanıyor. Diğer avrupa ülkesinde bunu yapsınlar bakalım.

Umarım skoda active alanlar araçlarından memnundurlar. Yoksa sytle paket almayı düşünüyorum.
Promethe gardaş ne yaptın araba işini ?