škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni super b ilk kullanim izlenimi

aytunca · 250 · 67921

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
serhatto aracımın jantı 7.0 J x 17" Stratos hafif alaşım jantlar yani orjinal fabrika çıkışı

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
melo_32_75 iyi dilekleriniz için tşk ederim allah daha iyisini size nasip etsin inşallah...

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;529178
serhatto aracımın jantı 7.0 J x 17" Stratos hafif alaşım jantlar yani orjinal fabrika çıkışı

style yazmışsınız sonradan farkettim:))ben de 1.4 tsi 150 bg prestij paket alcağım.ondaki jant 19 inç.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;529225
style yazmışsınız sonradan farkettim:))ben de 1.4 tsi 150 bg prestij paket alcağım.ondaki jant 19 inç.

Abi, prestige'deki standart jant 18" görünüyor. Opsiyon olarak alıyorsun değil mi?

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şerhatto yanlış biliyosun prestige pakette 18 inç mevcut 19 opsiyon el bilginize ....

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şöyle ki,prestij donanım listesinde 18 ınc yazıyor ama nedense turkiyeye gelen ilk 1.4 tsi paketlere hep 19 ınc eklemişler.araç o şekilde geliyor.mecburen opsiyon olarak jant fiyatı alıyolar.ben transferdeki araçlarda 18 inclık 1.4 tsi bulamadım.1.6 tdi dizell prestijler 18 iinç geliyo ama tsi lara 19 eklemişler.mecburen 19 ınc parası verip almak zorunda kaldım.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;529282
şöyle ki,prestij donanım listesinde 18 ınc yazıyor ama nedense turkiyeye gelen ilk 1.4 tsi paketlere hep 19 ınc eklemişler.araç o şekilde geliyor.mecburen opsiyon olarak jant fiyatı alıyolar.ben transferdeki araçlarda 18 inclık 1.4 tsi bulamadım.1.6 tdi dizell prestijler 18 iinç geliyo ama tsi lara 19 eklemişler.mecburen 19 ınc parası verip almak zorunda kaldım.
Bayideki araçlardan seçmek zorunda kalınca böyle durumlar oluşuyor ister istemez. Ben de sunroof istemiyordum , ama bayideki araçta mevcut. Sipariş verince de kur artışı, 2-3 ay bekleme vb. durumları oluşuyor. Yani ne taraftan baksan zor bir süreç.

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni superb alan arkadaşlar,araçtaki, şemsiye,tablet tutucu, bagaj filesi gibi aksesuarlar içinden çıkoyor mu?yoksa ayrı mı satın almamız gerekiyor.Sanki şemsiyeler var gibi hatırlıyorum.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçta iki şemsiye var...

ve buz kazıcı var...

Tablet tutucu çok başarılı 65 TL

Bir de mükemmel yapılmış orijinal plastik paspas satın aldım...

arka orta plastik kaplama paspası hediye ettiler   paspas seti 200 tl

Bu arada aracı 120 km (Tekirdağ İstanbul) kullandım... Her km'sinde büyük keyif aldım... 19 inc jantla süspansiyon böyle yumuşaksa kimbilir 18 inçte ne olur... Şu anda yakıt tüketimi ortalama 7 litre.. tabi daha 300 km'de araç...

hızlanmalar, iç konfor... üst düzey.... Bu aracın fiyat fayda katsayısı mükemmel, her verilen kuruşu hakkediyor.... 100 bin tl lik araçla 200 bin tllik konfor

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;529335
Araçta iki şemsiye var...

ve buz kazıcı var...

Tablet tutucu çok başarılı 65 TL

Bir de mükemmel yapılmış orijinal plastik paspas satın aldım...

arka orta plastik kaplama paspası hediye ettiler   paspas seti 200 tl

Bu arada aracı 120 km (Tekirdağ İstanbul) kullandım... Her km'sinde büyük keyif aldım... 19 inc jantla süspansiyon böyle yumuşaksa kimbilir 18 inçte ne olur... Şu anda yakıt tüketimi ortalama 7 litre.. tabi daha 300 km'de araç...

hızlanmalar, iç konfor... üst düzey.... Bu aracın fiyat fayda katsayısı mükemmel, her verilen kuruşu hakkediyor.... 100 bin tl lik araçla 200 bin tllik konfor

Arka konfor paketinde gelen tablet tutucu bir tanemi geliyor. 65 lira dediğiniz tek fiyatı sanırım. 200 lira dediğiniz arka orta kaplama şaft tünelinin geçtiği yükseltimi oluyor

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tablet tutucu bir tane arkaya koymak için

paspas takımı 200 TL

Arka'da havalandırma bölümünün olduğu yerdeki kabartmaya kaplanan özel plastik parçayı da hediye ettiler....

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba bu akşam istanbul Tekirdağ yaptım. Hakikaten 19 inc yola tam yapıştırıyor arabayı 150 beygir de hızlanma esnasında kendini gösteri yor. Daha önce 120 de devir 30 u gösteriyordu şimdi 150 km de devir 30 oluyor...birde ACC nasıl bir olaydır nasıl bir kolaylık   ACC yi aç etrafı izle o yeri geldiğinde hızlanıyor yeri geldiğinde yavaşlıyor. .. Ayrıca vites değiştirdiğini ACC iptal olmuyor resmen araba otomatik vites konforun da. .. birde gece iç ambian s anlatılmaz yaşanır

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda bende aracı haftaya teslim alcam.1.4 tsi 150 beygir.Bahsetttiğn özellikleri okudukca almadan önce bile araca daha cok ısınıyorum..:))en cok acc ve iç led aydınlatm olayını merak ediyorum.Umarım dizel yerine seçtiğim tsi dan memnun kalırım

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;530045
Sonunda bende aracı haftaya teslim alcam.1.4 tsi 150 beygir.Bahsetttiğn özellikleri okudukca almadan önce bile araca daha cok ısınıyorum..:))en cok acc ve iç led aydınlatm olayını merak ediyorum.Umarım dizel yerine seçtiğim tsi dan memnun kalırım

kullanım sonrasında dizel yerine benzinli tercihi yorumlarınızı paylaşırsanız seviniriz.