škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni super b ilk kullanim izlenimi

aytunca · 250 · 67919

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız cezasız sürüşler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam yalıtım demiştim, sanırım gözünüzden kaçtı. Yol ve rüzgar sesi olarak aracın yalıtımını değerlendiriseniz çok sevinirim

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar teşekkür ederim güzel dilekleri niz için

Internette tanıtımda kullanılan 5 kollu Sirius sanırım jant

Rüzgar sesi çok azalmış  yol sesi 19 biraz yapıyor rahatsız edici boyutta değil fakat çok estetik görünüm katıyor bir jant arabayı bu kadar değiştirir mi değiştiriyor bu akşam Tekirdağ da bütün gözler üzerimizde oldu  cumartesi açık renk cam filmi ve kapat koruma yapılacak

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
19 JAntı ben de çok beğendim. O çamurlukların çini zaten 19 dan başkası doldurmaz.

Sanırım yalıtım işini test sürüşü yapmadan anlamak braz zor olacak.

Tekrar hayırlı olsun

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni superb de benim de en merak ettiğim durum yüksek hızlarda rüzgar sesi ve bozuk asfaltta yol sesi durumu..önceki kasayı ve octaviayı denemiş biri şöyle bir karşılaştırsa da bize görüşlerini yazsa ne güzel olur

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bi xenon far sunroof ve jant superb yi baya değiştriyorrr

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gitmeden bir test surusu yapabilirsem bu baslik altina yazarim ben.

Bu arada business gri mukemmel bir renk, sanki bu arac icin uretilmis.

Act ye gelince, normal ve sakin kullanimda cidden faydai. Uzun yol sabit hiz kullanimda hiz ne olursa olsun hemen 2 silindire dusuyor. Anlik tuketim de 2-4 lt arasi oluyor. Trafik durumuna bagli olarak s.ici 6-7 lt ort tutturmak mumkun. Ben Ankara da eski guzergahimda olsam 5.5lt lere duserdim sanirim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan_by;528044
yeni superb de benim de en merak ettiğim durum yüksek hızlarda rüzgar sesi ve bozuk asfaltta yol sesi durumu..önceki kasayı ve octaviayı denemiş biri şöyle bir karşılaştırsa da bize görüşlerini yazsa ne güzel olur
Bayiilere test aracı birr gelse... Kafamda kabin içi ses ölçümü yapmak var...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim patronlarla, Skoda Efe' nin patronu kardeş olduğundan ara sıra bizim oraya uğrarlar. Dün Yeni Superb ile geldiler. Business Gri, 19'' Sirius Jantlar vardı araçta. Araç muhteşem duruyordu. Çok beğendiğim gerçekten. Kız kardeşimi kandırabilsem aldıracağım ama illa tutturmuş BMW diye vazgeçiremiyorum :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;528156
Bizim patronlarla, Skoda Efe' nin patronu kardeş olduğundan ara sıra bizim oraya uğrarlar. Dün Yeni Superb ile geldiler. Business Gri, 19'' Sirius Jantlar vardı araçta. Araç muhteşem duruyordu. Çok beğendiğim gerçekten. Kız kardeşimi kandırabilsem aldıracağım ama illa tutturmuş BMW diye vazgeçiremiyorum :)

Ankara'daki bayilerin yarısı sizin patronlar zaten her marka var :)

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
mrb öncelikle bir haftadan beri superb 1.4 tsı ACT 150ps style aracımı kullanmaktayım kalite komfor süspansiyon çok çok iyi  ortalama hızın üzerinde rüzgar sesi alıyomu sorusuna gelince 140 km hızakadar sadece lastik sesleri duyuluyor ama 140 km hızın üzerinde cok hafif ses alma olayı mevcut ama cok öle abartılı veya rahatsızlık verici bir ses değil yani bence superb baya iyi başarılı iş çıkarmış....

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aracınız hayırlı olsun.. tasarımcısı jozef kaban eski audi tasarımcısı