škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni super b ilk kullanim izlenimi

aytunca · 250 · 67915

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşlarım;

Çok kısa mesafe yeni Superb'i kullanmama rağmen sizlere bazı şahsi düşüncelerimi aktarmak isterim...

1-Öncelikle arabanın dış tasarımı gerçekten ciddi bir level atlamış (yolda tüm başların üzerinize çevrildiğini görüyorsunuz) Audi ailesinin bir üyesi gibi, zaten Audi'nin tasarımcısı superb'i yapmış...Yüce otodan öğrendim yetkili bir kişiden

2- Motor sessizliği çok başarılı--- 19 inç jantın biraz yol sesi var...

3-19 inc jant olmasına rağmen (krom kaplı- tanıtımlarda gördüğünüz internette kullandıkları özel ekstra ücretli jantın aynısı) çukurları emme çok başarılı buldum... süspansiyon bir önceki nesilden bir tık daha iyi

4-Kokpit inanılmaz şık... ve sesli komut sisteminden, farklı modlarda sürüşe, müzik ses sistemi, yeni gelen teknolojiler..çok uzun olduğu için anlatmıyorum... şöyle söyliyeyim...teknolojik açıdan tam bir akıllı araba olmuş... bir önceki araba ile aralarında 4-5 yıllık fark olmasına rağmen resmen teknoloji manyağı oluyorsunuz...

5-Akıllı telefon uygulaması müthiş... samsung telefonla harika uyum sağlıyor..çok konforlu...

6-Alcantra koltuklar çok konforlu, çok keyifli...

7-Klima sorunsuz

8-Direksiyon tatminkar

9- Continental 40 yanak lastiğin 19 inç jant görünümü mükemmel

10-Manuel vites geçişleri gayet yumuşak*

11-Bir önceki aracıma göre 150 beygirin de sayesinde kalkışlar daha seri (henüz hızlı kalkışlara alışamadım)

12-Otomatik bagaj kapağı çok işlevsel ve bagajı içerden açmak çok keyifli..

13- Adaptif (ACC) mesafe kontrollü hız sabitleyici tam bir olay... 6. vitese tak karşıdaki araba ile mesafeyi ayarla...araç full otomatik oluyor**hızını mesafesini ve yavaşlamayı tamamen kendi ayarlıyor... şaka yapmıyorum ama nerdeyse yola bakmayın,, sağa sola bakın etrafı seyredin...

14-Sunroof...çok daha kullanışlı ve büyük (yarım tavanı komple açıyor)

15-Beyaz renk güzel içinin koyu olması contrast sağlıyor...

16-Yaklaşık 19 inç krom jantı - sunroof ve ACC'si ile 101 700 TL olan aracı, çok özel dostluklar sayesinde 99 000 tl'ye aldım...

17-Pazartesi yükselen kurlarla birlikte zam toplantısı varmış... Yüce Oto'dan duydum...

18- Film kaplatacağım camlara, ve ön kaputa yine koruyucu film...

19- Bu sefer 10 yıl kullanırım diyorum...bakalım... allah ömür verirse

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Profilinizi Superb III olarak güncelleyelim öyleyse :) Güle güle kullanın.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Henüz superb 3 seçeneği profil bölümünde yok ne yazık ki

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam oncelikle hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullanmaniz nasip olsun.

Benim bu arac hakkinda en cok merak ettigim yalitim durumu. Superb-2 de ozellikle ruzgar sesi ve islak yoldaki zemin sesi iceriye cok yansiyordu. Superb-3 alan bir arkadas da yuksek suratte ruzgar sesinden sikayet etmisti.

Objektif olarak degerlendirdiginizde sizce yalitim nasil

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Allah ağız tadıyla kullanmak nasip etisn :)

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracınız hayırllı olsun.Foruma yeni katılıyorum.ben de yeni superb 1.4 tsi prestij paket busines gri siparişini verdim.Yakıt değerleri nasıl?act teknolojisi tüketimde fark ediyor mu.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha 50 km yaptım bu sorunuza cevap vermek için erken ben fark edeceğine ve daha tasarruflu olacağına inanıyorum

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yılda 10 bin km yapıyorum style dizel almak istiyordum ama görüntüs ve ekstra özellikleri nedeni ile 1.4 tsi prestiji tercih ettim.sadece 19 jant ta tereddütlerim var ona siz açıklama ypmışsınız zaten.avantajı olarka yol tutuşu daha iyi olur düşünyorum.Sizdeki jant phoneix mi sirus mu

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: aytunca;527999
Daha 50 km yaptım bu sorunuza cevap vermek için erken ben fark edeceğine ve daha tasarruflu olacağına inanıyorum

Hayırlı olsun,güle güle kullanın..:)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle