škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rmt 100 teyp isteyenler acele edin!!!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet :D
bide sorum olacak , fikir danışma diyelim. 500-600 tl ye ekranlı dvd çalar lar var. buna neden bu kadar para verelim. daha mı iyi. gerçketen merak ettiğim için soruyorum.

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemistanbul;487869
evet :D
bide sorum olacak , fikir danışma diyelim. 500-600 tl ye ekranlı dvd çalar lar var. buna neden bu kadar para verelim. daha mı iyi. gerçketen merak ettiğim için soruyorum.

önceki arabamıza navıx nvx 7800 hd double dın taktırdık radyo denen bişey yok doğru düzün. tv için ekstra aparat ve para istiyorlar navigasyon var güyya hak getire adresten haritadan haberi yok. tek artısı dvd mp3 bluetooth usb başka hiç bir artısı yok hatta dokunmatik ekran olduğu için zamanla donmalar yapıyordu hiç memnun kalmadık çok da pişman olduk açıkçası 550 lira da para vermiştik. Ümraniyede atakan tuningde taktırmıştık. Benim düşüncem bu karar size kalmış.

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygun_ank;487861
Orada sizin araba mı var ne ?

harbiden ya yeni jeton düştü ilana baktım resimlerin içinde benim foto bak terbiyesize ya :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cihaza sözüm yok ama, fiyat aşırı fazla, bunun 100 lira altına fazladan dvd, tv ,navigasyon varken bunu düşünmek zor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
açıklama için teşekkür ederim.ama bence biraz fazla.
babamın felicia ya 130 tl ye sony a130 aldık.usb,sd kart ,mp3 çalarlı cd player ve şık bir görünümü var.radyoda güzel çekiyor.
bu sizinkinin farkı ondan birtek bluetoth.sanırım.ondan sordum yanlış anlamayın lütfen.

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemistanbul;487964
açıklama için teşekkür ederim.ama bence biraz fazla.
babamın felicia ya 130 tl ye sony a130 aldık.usb,sd kart ,mp3 çalarlı cd player ve şık bir görünümü var.radyoda güzel çekiyor.
bu sizinkinin farkı ondan birtek bluetoth.sanırım.ondan sordum yanlış anlamayın lütfen.

estağfurullah yanlış anlaşılacak bi durum yok bilgi paylaşımı sonuçta ;)