škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sony Ericsson Xperia Ray Aldım :)

Can · 118 · 46493

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;288672
güle güle kullan can. bende arc ile neo arasında kalmıştım  arcnin ön yüzünde kamera olmayışından neo yu sipariş ettik amerikadan yılbaşından sonra gelecek bekliyoruz

Neonun ön kamerası ile sadece skype konusması yapılıyor 3G gorusme desteği yok malesef umarım bundan haberiniz vardır :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;288684
Neonun ön kamerası ile sadece skype konusması yapılıyor 3G gorusme desteği yok malesef umarım bundan haberiniz vardır :)
bu hiç iyi bir haber olmadı kadir:( .geçen yorumlara bakarken adamalr 3g ile konuş ma yapılabiliyor diye anlatıyolardı . irfan hocaaaaaa duy  bizi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;288743
bu hiç iyi bir haber olmadı kadir:( .geçen yorumlara bakarken adamalr 3g ile konuş ma yapılabiliyor diye anlatıyolardı . irfan hocaaaaaa duy  bizi

Şu an kesin bir şey yok ama mart gibi android 4.0 güncellemesi gelicek olunla gelebilir o da belki :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun :ok: Dikkat çekici tasarımlar ile yeniden piyasaya girmeye başladı sony ericsson...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada sony nin exmor R lensleri karanlık ortamda süper netlik sağlıyor N8 in 12 mp lik kamerasını karanlık ortamda katlıyor :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;289072
Şu an kesin bir şey yok ama mart gibi android 4.0 güncellemesi gelicek olunla gelebilir o da belki :)
teknosada gördüm demin arc ile neoyu ikiside çok manyak görünüyo valla lacivertti renkleri .ordaki çalışan sordum 2 telefondada 3g görüşme var dedi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;289497
teknosada gördüm demin arc ile neoyu ikiside çok manyak görünüyo valla lacivertti renkleri .ordaki çalışan sordum 2 telefondada 3g görüşme var dedi

Neo yu ben kullanıyorum abi 3g görüşmesi şu anlık yok arc da var mı bilmiyorum araştırmak lazım. Teknoloji mağazalarındaki elemanları bu yüzden sevmiyorum bir şey bildiklerini sanıyorlar insanlara yanlış bilgi veriyorlar...

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;289502
kadir şarzıda 5 gün gidiyo dedi ama:knp:

Abi adını ver hemen ayağını kaydıralım :sopa: :D

Ben sabah çekip akşam yatarken tekrar takıyorum ama gün içinde internet müzik kullanıyorum yani irfan abide günde 10-15 dk telefon görüşmesi ile arada kurcalama ile en fazla 3 gün gittiğini söylüyor ama ben henüz 3 günü göremedim :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;289499
Neo yu ben kullanıyorum abi 3g görüşmesi şu anlık yok arc da var mı bilmiyorum araştırmak lazım. Teknoloji mağazalarındaki elemanları bu yüzden sevmiyorum bir şey bildiklerini sanıyorlar insanlara yanlış bilgi veriyorlar...

Ben C7 alırken, satıcı inatla kamerasında odaklama var dedi.Makro modu var mı dedim var dedi.Oysa bunların hiçbirinin olmadığını biliyorum.Bende direk makro varsa yakından bir fotoğraf çeksene dediğimde adam dumur olmuştu çekememişti:D

Sırf böyle basit şeyler yüzünden C7den soğudum.Aldığım güne lanet ediyorum..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;289516
Ben C7 alırken, satıcı inatla kamerasında odaklama var dedi.Makro modu var mı dedim var dedi.Oysa bunların hiçbirinin olmadığını biliyorum.Bende direk makro varsa yakından bir fotoğraf çeksene dediğimde adam dumur olmuştu çekememişti:D

Sırf böyle basit şeyler yüzünden C7den soğudum.Aldığım güne lanet ediyorum..

Ben o kazığı 6-7 sene önce bilgisayar alırken yedim ondan sonra akıllandım artık bir şey alırken kimsenin ağzına bakmıyorum güzelce araştırıyorum elime alıp inceliyorum beğenirsem sipariş veriyorum bu kadar basit.. Sizede tavsiye ederim araştırmadan almayın geç olsun temiz olsun..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende öyle yapıyorum artık.Birde bu işlerden iyi anlayan arkadaşlarım olunca f/p olarak en yi ürünü alabiliyorum.
Örneğin telefonu Kadir sayesinde aldım. Bana Neo,Ray veya Samsung Ace dedi,hangisi olursa olsun ama bunlar olsun dedi.Bende Ray de karar kıldım,iyi ki dinlemişim diyorum şimdi :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun can iyi günlerde kullan

gayet zarifmis
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hazır bu konu varken araya soru sıkıştırayım :D bu salak ayfon4'ün görüntülü görüşme özelliği yok mu kardeşim:D varsa farklı telefondan arandığında olmuyor gene kendi salaklıkları gibi aynı cihazı mı istiyor :D
Şebekeler 3G o anda ve hatlarda 3G tabi :D cihaz veya şebeke desteklemiyor diyor ben aradığımda ayfon4'de :kafa::kafa::ban::ban::mad::mad: Nokia kullanıyorum ben, gözünü sevem onun ben:D