škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favoritin Kaportasini Bastan Asagi Yenilemek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nicusuv

• VAG Tutkunu
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar '94 model Favorit LX imizin genellikle kapilarda olmak uzere muhtelif yerlerinde icten kusmalar mevcut.Ben de fazla uzatmadan bahara dogru tum kapi saclarini ve camurluk agizlarini yenileyerek araci komple boyatmak istiyorum.

Gecen hafta Adana'dan Arif abiyle telefondan fiyat bilgisi aldim.Genellikle kapi sacinda olan curuklerin giderilmesi maximum 1-2il idare edecektir.Ama ben arac satildiktan sonra da alan vatandas bunlarla ugrasmasin hem de ben gonul rahatligiyla binebileyim istiyorum.

Bizim favoritlerin kapi saclari '01 sonrasinda oldugu gibi percinli degil civatali bildiginiz gibi.Bu yuzden yapacak kaportacinin da pek fazla ugrasacagini zannetmiyorum.

Size sorum yapilacagi takdirde nelere dikkat etmeliyim ve bu bu isin bana tahmini maliyeti ne olur herkese simdiden tesekkur ederim.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Gönlüne göre olsun İnşaallah.
Alıntı yapılan: nicusuv;422097
...Bizim favoritlerin kapi saclari '01 sonrasinda oldugu gibi percinli degil civatali bildiginiz gibi...
Kapı sacının neresi cıvatalı?

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur arkadaşımızın sorusuna bende katılıyorum. neresi civatalı? :D

Ayrıca internetteki ilanlara göre kapı saclarının tanesi 50tl boya ve işçiliği bilemem tabi şehirler farklı.. bunlar en güzel sanayide soruşturularak öğrenilir. istediğin dükkana girip sorabilirsin herkes pazarlığa açıktır sonuçta sen müşterisin.

Çevrimdışı nicusuv

• VAG Tutkunu
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
camdan altta kalan kısım benim bildiğim gördüğüm forumlarda okuduğum kadarıyla cıvatalı uğur abi ordan dedim

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: nicusuv;422396
camdan altta kalan kısım benim bildiğim gördüğüm forumlarda okuduğum kadarıyla cıvatalı uğur abi ordan dedim
O cıvatalar cam krikosunun sabitleme cıvataları olmasın sakın?:hmm::blm: