škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar,Favorit kaç km'de motor (rektifiye) ister?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atmosferr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, bir favorit silver line veya glx almayı düşünüyorum. Bu arabalar ortalama kaç km'de rektifiye istiyor acaba. Bir rektifiye kaça maal oluyor bu araçlarda? Tabi bir de km ile oynanıp oynanmadığını anlamanın bir yolu da var mı? Herkesin her zaman evine sağlıcakla varması dileğiyle, keyifli sürüşler.

Ugur A.

• Ziyaretçi
- Kilometre ile oynanmışsa ve titiz çalışılmamışsa, rakamların düzgün durmamasından anlaşılıyor.
- Motor isteme meselesi çok afakî. Kişi var 50.000km' de komple motor yaptırıyor, kişi var 500.000km' de motor yaptırıyor.
- Hatırladığım kadarıyla komple motor 1500-1600 lira civarına çıkıyordu.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düzgün kullanılmış, bakımlı bir favo bence 700 000 km rahatça görebilir...
R11 1.7 gördükten sonra..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamı tamına 658765 km gider demek isterdim ama bunu anca kullanıcı belirler.Ortalama bir rakamda demesi zor ama standart kullanıcı için 300.000 de bir onarım ister gibi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı atmosferr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
değerli görüşleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. benim için çok faydalı oldu.

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;420479
- Kilometre ile oynanmışsa ve titiz çalışılmamışsa, rakamların düzgün durmamasından anlaşılıyor.
- Motor isteme meselesi çok afakî. Kişi var 50.000km' de komple motor yaptırıyor, kişi var 500.000km' de motor yaptırıyor.
- Hatırladığım kadarıyla komple motor 1500-1600 lira civarına çıkıyordu.

zaman ayırdığınız için çok teşekkürler.