škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octi ile kaza yaptım

fenomen · 86 · 21134

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:uve:Arkadaşlar bugün ikinci kazamı yaptım,octi bana yaramıyor mu naz mı yapıyor,nazaramı geliyorum anlamış değilim.Önümde giden  kartal slx bir araç anıden gaz kesip sağa saptı yani köprü vardı sinyal yapmadan aniden direksiyonu kırınca fren takip mesafemi korumuyordum yani aramızda 15 mt anca vardı ama bende dalmışım hanım öyle dedi 2 defa yavaşla demiş ama ben sonuncsunu  duydum frenledim ama küüüüüt dememiz bir oldu.önümdeki kartal köprünün kenarından son anda manevra yaparak son gazla bastı gitti ama giderken hala sağ sol yapıyordu.trafiğe haber ettim geldiler alkol kontrolu yapmadılar.durumu izah ettim.bana tamamen suçlu olduğumu söyledi arkadan çarpmadan dolayı.öndeki aracın kaçmasının da benim açımdan iyi olduğunu söylediler.Velhasıl cıncık gibi octime nazar mı değdi anlamış değilim düz ovada olacak gibi değil.Taaaaaaaa afyon,kocaeli,antalya muğla gibi yerlerde bişi olmayıpta burada olması,önceki kazamda aynı yere 1 km yakın yerdeydi.sompo japan kasko sig.yaptırmıştım 2 ay önce(öncekide öyleydi)sigortam net.brokırlarına haber ettim sağolsun çok ilgilendiler.Şimdi fethiye özel vw servisine çekildi.kaputun değişeceğini söyledi şimdilik.dosya açılmadan bişi diyemeyiz dedi.yarın fethiyeye gideceğim.size göre neler değişir.

2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun açıkçası üzüldüm herşeyde vardır bir hikmet boşverin.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun Hocam. Kaskodan yapılacağı için her şeyi orijinal iste, hasarlı ne varsa değişsin, tamire yönelmesinler

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hcm şu resimlere bi el atıversen hayrına,şokumu yeni atlatıyorum.

Alıntı yapılan: lrfan;425755
Geçmiş olsun Hocam. Kaskodan yapılacağı için her şeyi orijinal iste, hasarlı ne varsa değişsin, tamire yönelmesinler
eyvallah     yarın hasar dosyası açılacak.bakalım sonra görüşeceğiz.

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun. Cana gelmemiş en azından, teselli sebebiniz olsun..

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam geçmiş olsun.Her şerde bir hayır vardır derler.Belki de ona çarpmasan daha büyük bir kaza ilerde seni bekliyordu.Bunla geçmiş olsun.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar acaba 1500 tl yi geçmezse diyorum kendim mi ödesem acaba,ilerde kasko daha pahalıya sigortalamasam hani sizce ne yapmalıyım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu linkten http://www.otoyedekparcaburada.com/HELLA-SKODA-OCTAVIA-04-09-YEDEK-PARCA,LA_11537-3,501-2.html parçalara baktım,tampon,sağ far,ön panjur,kaput 1100 tl ediyor.yalnız ön radyatöre takılmış kaput menteşesi yukarı kaldıramadım kaputu o ne olur bilemiyorum kancası takılmış gibi.sanırım oda değişir gibi.boya+işçilik de 1200 tutarsa aşağı yukarı sankim 2500-3000 tl tutacak görünüyor.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim geçmiş olsun. Canın sağolsun.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;425767
Arkadaşlar şu linkten http://www.otoyedekparcaburada.com/HELLA-SKODA-OCTAVIA-04-09-YEDEK-PARCA,LA_11537-3,501-2.html parçalara baktım,tampon,sağ far,ön panjur,kaput 1100 tl ediyor.yalnız ön radyatöre takılmış kaput menteşesi yukarı kaldıramadım kaputu o ne olur bilemiyorum kancası takılmış gibi.sanırım oda değişir gibi.boya+işçilik de 1200 tutarsa aşağı yukarı sankim 2500-3000 tl tutacak görünüyor.

Kaskon var Hocam, sen tutarlarla ne uğraşıyorsun. Seneye kasko zamanı %30 indirimin olmayacak sadece. Kaskonun %30'undan fazlası çıkacaksa cebinden kaskondan yaptır.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet Hocam geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın..

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
büyük geçmiş olsun. Cana Geleceğine Mala gelsin demiş büyükler. Belki de daha büyüğüne engel oldu. Ama tahminimce 1500 tl yi geçer orjinal parçaları kaput ve tampon değişecek gibi ayrıca sol camurluk ve sol far bile değişebilir duruma göre .