škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 216910

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Musti565;624516
Selamlar, difüzörü Sahibinden.com dan aldım kargo dahil 200tl. Ürün plastik. 8-10 vida ile tampona monte edildi basit bir şekilde. Tavsiye ederim.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Resimlerden gördüğüm kadarıyla güzel durmuş bence de. Ama vida olayı benim içime sinmiyor nedense..
Birde anteniniz kısa sportif bişey olsa daha cool durmaz mı?

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vida değilde oraya folyo çektikten sonra slikonla yapıştırsak tutmaz mı. hem tamponu delmemiş oluruz hemde istediğimiz zaman kolayca çıkar, slikon kalmaz.

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Silikon ile zor olur heralde çünkü vidalar sayesinde tampona oturuyor. Difüzörun ic tarafı dolu değil . Boşluk var hep. Antene daha sıra gelmedi hocam.

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çatır çutur yapan havalandırma çerçevelerinin etrafına bu bulduğumdan yapsam hem daha güzel olur hem de boşluğunu almış olurum diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz çok apaçi işi olsun da istemem . Renk olarak metalik olsun istedim

5 colors Car gap sticker For Ford Focus 2 3 Fiesta Mondeo Kuga Citroen C4 C5 C3 Skoda Octavia 2 A7 A5 Rapid Fabia Accessories
 http://s.aliexpress.com/ZNZf67Zb

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam kendi yorumum çok kötü olacağı yönünde. birkaç araçta bu zımbırtıları gördüm, sünnet yatağı gibi olmuş arabalar. [MENTION=5358]ilkerol[/MENTION]

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de gördüm çok abartan pavyon gibi yapanlar var ben sadece orta havalandırmada kullanacağım galiba sırıtmaz [MENTION=15281]coxcomb[/MENTION]

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;624590
Çatır çutur yapan havalandırma çerçevelerinin etrafına bu bulduğumdan yapsam hem daha güzel olur hem de boşluğunu almış olurum diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz çok apaçi işi olsun da istemem . Renk olarak metalik olsun istedim

5 colors Car gap sticker For Ford Focus 2 3 Fiesta Mondeo Kuga Citroen C4 C5 C3 Skoda Octavia 2 A7 A5 Rapid Fabia Accessories
 http://s.aliexpress.com/ZNZf67Zb

Bence krom veya siyah bir renk alırsan çok sırıtmaz aracın tasarımı gibi gözükür.

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Multimedia ekran çevresine uyguladım ben krom renk orjinal gibi duruyor beğendim ..  

Dikiz aynalarını plasti dip ile kaplayan arkadaş memnun mu acaba bende düşünüyorum da hep aynaları hem de jantları ..  

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;624590
Çatır çutur yapan havalandırma çerçevelerinin etrafına bu bulduğumdan yapsam hem daha güzel olur hem de boşluğunu almış olurum diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz çok apaçi işi olsun da istemem . Renk olarak metalik olsun istedim [/url]

Ben metalik kırmızısından yaptım hoş bir görünüm oldu. Ama havalandırma çerçevesine olmuyor bilginiz olsun.

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;624765
Ben metalik kırmızısından yaptım hoş bir görünüm oldu. Ama havalandırma çerçevesine olmuyor bilginiz olsun.

But kötü oldu işte hem işlev hem de estetik olsun istemiştim . Neyse artık başka yerlere yaparım gözüme hoş gelirse

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbsk1907;624764
Multimedia ekran çevresine uyguladım ben krom renk orjinal gibi duruyor beğendim ..  

Dikiz aynalarını plasti dip ile kaplayan arkadaş memnun mu acaba bende düşünüyorum da hep aynaları hem de jantları ..  

Ben memnunum aynalardan hatta vakit bulabilirsem difizör boşluğunu da kaplayacağım :ok:

Çevrimdışı RobinFood

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Aracımı alalı yaklaşık 2 hafta oldu (2. el) aracım 2016 model style 1.2 tsi 90 bg. Adanadaki isotlarda test aracı olarak kullanılıyordu daha 2500 km'de. Neyse fazla uzatmayayım, araçta herhangi bir aksesuar olmadığı için bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Mesela cam filmi, arka difüzör, spoiler ve ön konsoldaki piano black çok iz gösterdiği için
http://www.kemaloto.com/pictures/www.kemaloto.com%20karbon%20kaplama%201.jpg
bu şekilde bir kaplama yapmak istiyorum. sizce nasıl olur? Daha önce bu tarz bir ürün kullanmadığım için nerede yaptırılır hangi malzeme kullanılır açıkçası bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RobinFood;625239
Arkadaşlar merhaba,

Aracımı alalı yaklaşık 2 hafta oldu (2. el) aracım 2016 model style 1.2 tsi 90 bg. Adanadaki isotlarda test aracı olarak kullanılıyordu daha 2500 km'de. Neyse fazla uzatmayayım, araçta herhangi bir aksesuar olmadığı için bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Mesela cam filmi, arka difüzör, spoiler ve ön konsoldaki piano black çok iz gösterdiği için
http://www.kemaloto.com/pictures/www.kemaloto.com%20karbon%20kaplama%201.jpg
bu şekilde bir kaplama yapmak istiyorum. sizce nasıl olur? Daha önce bu tarz bir ürün kullanmadığım için nerede yaptırılır hangi malzeme kullanılır açıkçası bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

ben bu kaplama için çinden kaplayıcı almıştım sanırım 10dolardı. beceremedim baloncuklar filan cıktı ama sağlam yapılınca güzel olacaktır

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;625243
ben bu kaplama için çinden kaplayıcı almıştım sanırım 10dolardı. beceremedim baloncuklar filan cıktı ama sağlam yapılınca güzel olacaktır
Linkini verme şansınız var mı acaba?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herhangi bir reklamcı ya gidip orda yaptırabilirsiniz. Mat siyah güzel olur düşüncesindeyim.