škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Makyajlı Octavia Satışa başlandı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunculer_skoda;611499
Merhabalar

yeni octavia makyajlı kasa bugün itibariyle satışa başlandı

şuanki kasanın fiyat listesine göre

benzin modellerde 3,000 tl
dizel modellerde 5,000 tl

fiyat farkıyla satışa

peki bu fiyat farkı neden diye soran olursa mevcut donanımlara ek donanım gelmiştir.

Ambition pakete : led gündüz far ve led arka stop - 6,5 inç bolero ekran - bluetouth

Optimal pakete : led gündüz far ve led arka stop

Style pakete : Full led far aydınlatma - üst düzey led arka stop - 8'inç bolero - 4 kapı içi 10 çeşit renk led ambiyans - smartlink - smargate - ön tampon krom cıta - parlak siyah panjur

her donanıma ek : sağ koltuk altı şemsiye ve yeni kasada 2cm daha fazla diz mesafesi

motorlar:

1,0 tsi 115 hp - 1,4 tsi 150 hp ve 1,6 tdi 115 hp

hayırlı olsun

YÜNCÜLER

Hayırlı uğurlu olsun. 2015 model styl paket aracıma kapı içi led aydınlatma işe büyük ekran bolero (navigasyon ve geri görüş kameralı) yaptırabiliryim?

Çevrimdışı rexar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bebek aynası almaya gitmek için Skoda bayisine uğradım. Yeni Octavia yi biraz inceledim style donanım araçta ön far tasarımı dışında belirgin bir değişiklik yok. kadran değişmiş. iç ambiyans aydınlatması gelmiş. vitesin etrafındaki kaplamalar piano black olmuş ve ekran genişlemiş. Bayiye giderken kendi aracımı takasa verip adaptif hız kontrolü olan bir araçla değiştirmeyi bile düşünmüştüm ancak 2016 model aracımı verip yenisini alacak bir güzellik bulamadım araçta.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dünden beri yollarda tırların üzerinde baya gördüm yeni kasadan. Sevkiyatlar başlamış muhtemelen.

Çevrimdışı mahony

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün spontan olarak uğradığım skoda bayisinde makyajlı kasa Octavia'larla karşılaştım.
İtinalı çekilmiş resimler olmasa da arkadaşımı haberdar etmek için çektiğim birkaç resmi paylaşıyorum.

http://i.hizliresim.com/W007EY.jpg
http://i.hizliresim.com/377EPA.jpg
http://i.hizliresim.com/kbbOJW.jpg
http://i.hizliresim.com/p00690.jpg
« Son Düzenleme: 25 Mart 2017, 23:42:29 Gönderen: mahony »

Çevrimdışı FabiaElegance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;611819
Bugün bebek aynası almaya gitmek için Skoda bayisine uğradım. Yeni Octavia yi biraz inceledim style donanım araçta ön far tasarımı dışında belirgin bir değişiklik yok. kadran değişmiş. iç ambiyans aydınlatması gelmiş. vitesin etrafındaki kaplamalar piano black olmuş ve ekran genişlemiş. Bayiye giderken kendi aracımı takasa verip adaptif hız kontrolü olan bir araçla değiştirmeyi bile düşünmüştüm ancak 2016 model aracımı verip yenisini alacak bir güzellik bulamadım araçta.

Hocam ben de bebek aynası almayı düşünüyorum, hangi servisten kaça fiyat aldınız acaba?
« Son Düzenleme: 27 Mart 2017, 10:52:11 Gönderen: FabiaElegance »

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli fiyat listesi var mı acaba?

Sunroof ve metalik farkını çıkaralım. 123-6 = 117
Mevcut model 112k. Aradaki farka aldıklarınız değer mi? Bi-Xenon AFL daha kaliteli bence. 8' multimedya ve ambiyans farkı 5bin TL yapar mı? O açıdan fiyat yüksek gibi geldi.
+ Yeni model zammı var. + Smartlink + 5bg Motor + Perde Hava Yastığı + Smartlink
Olabilir belki düşününce gelen ekstralar az değil ama çok da anlamlı değiller.

Alıntı yapılan: FabiaElegance;611955
Hocam ben de bebek aynası almayı düşünüyorum, hangi servisten kaça fiyat aldınız acaba?

Bu arada Bebek Aynasını ben Skodadop'tan aldım.
Octavia Bej Bebek Aynası

Bu arada çok pratik olmayabilir. Ben o kadar çok ihtiyaç duymuyorum. Meraktan almış olduk

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaElegance;611955

And otomotivden aldım. Ellerinde yoktu istanbuldan getirttiler. 60tl civarı bir ücret ödedim, aksesuar indirimi uygulanmış hali. Skodadop'dan alırsanız hemen hemen aynı fiyata geliyor.
Malzeme iyi fakat ayna görüntüsü kalitesiz ancak araçta şık duruyor.

Çevrimdışı FabiaElegance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;611963
Benzinli fiyat listesi var mı acaba?

Sunroof ve metalik farkını çıkaralım. 123-6 = 117
Mevcut model 112k. Aradaki farka aldıklarınız değer mi? Bi-Xenon AFL daha kaliteli bence. 8' multimedya ve ambiyans farkı 5bin TL yapar mı? O açıdan fiyat yüksek gibi geldi.
+ Yeni model zammı var. + Smartlink + 5bg Motor + Perde Hava Yastığı + Smartlink
Olabilir belki düşününce gelen ekstralar az değil ama çok da anlamlı değiller.

Bu arada Bebek Aynasını ben Skodadop'tan aldım.
Octavia Bej Bebek Aynası

Bu arada çok pratik olmayabilir. Ben o kadar çok ihtiyaç duymuyorum. Meraktan almış olduk

Teşekkür ederim

Alıntı yapılan: elliyedi;611975
And otomotivden aldım. Ellerinde yoktu istanbuldan getirttiler. 60tl civarı bir ücret ödedim, aksesuar indirimi uygulanmış hali. Skodadop'dan alırsanız hemen hemen aynı fiyata geliyor.
Malzeme iyi fakat ayna görüntüsü kalitesiz ancak araçta şık duruyor.

Aksesuar indiriminin bir süresi veya şartları var mı ben gitsem aynı fiyata alabilir miyim? Sizin özel bir indiriminiz vb. mi oldu?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaElegance;611979
Teşekkür ederim

Aksesuar indiriminin bir süresi veya şartları var mı ben gitsem aynı fiyata alabilir miyim? Sizin özel bir indiriminiz vb. mi oldu?

tabi alabilirsiniz, bana özel bir indirim olmadı. kampanya 31 Mayısa kadar sürüyor. hatta spoiler falan da sorup fiyat almıştım, indirim oluyor.
http://www.skoda.com.tr/kampanyalar/servis-kampanya

Çevrimdışı Kemal Korkmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Birkaç bayiden fiyat sordum 1,6 tdi style bakalım ne alarız...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Canli gormedim ama ozelliklerine bakilinca makyajsiz kasa ile cok farki yok gibi.

Teknolojik oyumcaklar guzel ama.ben daha cok yalitim ve yol tutus konusunu merak ediyorum. Yine ruzgar sesi aliyor mu, yuksek hizlarda yanal ruzgarlar etkiliyo mu veya hizli virajlarda arka kopacak hissi veriyor mu?

Bunlra duzeldiyse dusunebilir.

Çevrimdışı FabiaElegance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;611987
tabi alabilirsiniz, bana özel bir indirim olmadı. kampanya 31 Mayısa kadar sürüyor. hatta spoiler falan da sorup fiyat almıştım, indirim oluyor.
http://www.skoda.com.tr/kampanyalar/servis-kampanya

Teşekkürler kampanyadan haberim yoktu...