škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb 2.0 TDI CR 170 HP DSG Tipt. Platinyum Gri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi temennilerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Allah herkese daha iyilerini nasip eder inşaallah. Halı paspasları kış sebebiyle kaldırdım. İnşaat şantiyeleri dolaşmamda temiz tutmamı çok güç kılıyor

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dostum motor amblemi yazmıyo arkada opsiyonmu seçtin yoksa fabrika çıkışımı öyle
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Allah kaza bela göstermesin gerçekten çok güzel özellikle içi çok hoşuma gitti açık renk çok daha güzel göstermiş.Daha önce hiç SuperB bakmamıştım sadece dışını görmüştüm içi çok güzel miş...Arkasının camla beraber açıldığını ilk defa gördüm onu nasıl ayırt ediyorsun ister camla ister sadece kapak görünce bir an şaşırdım :D

Araçda RNS510 mu var yoksa ona benzer bir ürün mü?

Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;41349
Allah kaza bela göstermesin gerçekten çok güzel özellikle içi çok hoşuma gitti açık renk çok daha güzel göstermiş.Daha önce hiç SuperB bakmamıştım sadece dışını görmüştüm içi çok güzel miş...Arkasının camla beraber açıldığını ilk defa gördüm onu nasıl ayırt ediyorsun ister camla ister sadece kapak görünce bir an şaşırdım :D

sercan bey açık renk bencede hoş olmuş.bagaj kapağına basınca önce camsız açılıyo.eğer bagaj kapağının altında sağdaki düğmeye basarsanız camla beraber açılıyor.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Dünya' da sadece Superb' de var bu özellik.Bagaj kapağı hem camla birlikte açılıyor hemde camsız bir şekilde açılıyor.Patenti Skoda' ya ait.İsmi ise '' TWİNDOOR '' sistemi :ok:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Kazasız belasız güle güle kullanın inş.Güzel araç :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Araçta RNS 510 var istanbul ender elektronikte takıldı. Bendede sizin gibi 2007 Passat tdi comfortline var. Superb ile iç mekan ve özellikle ön konsolları arasında dağlar kadar fark var

Alıntı yapılan: selchuk;41346
dostum motor amblemi yazmıyo arkada opsiyonmu seçtin yoksa fabrika çıkışımı öyle

Opsiyon olarak ben seçtim

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opsiyon olarak ben seçtim[/QUOTE]

ama hoş olmuş özel üretim bmw ler gibi:).ilerde yakıt tüketim değerlerinide bekliyoruz:D

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu anda 2. depomdayım. İlkinde aracı aldıktan hemen sonra 145 tl lik mazot koydum ama tam dolup dolmadığını anlamadım. 780 km yaptı ve sonuna gelmiştim deponun. Depo bu sefer 156 TL ye 58 küsür litre bişi aldı. Yani ilk depoda 0.20 tl yaktı. Şu anda 2. depodayım 700 km yaptım ve 140 km gider die göstermekte. Bu değerler zaman geçtikte biraz daha düşecektir

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun inş. bizler bu süperb 10 yaşına bastığında belki alabiliriz.belli mi olur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada fiyat ne kadar?bana passattan daha geniş gibi geldi içi.donanım olarakda daha passattan üstün gibi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Superb_Tr;41366
Şu anda 2. depomdayım. İlkinde aracı aldıktan hemen sonra 145 tl lik mazot koydum ama tam dolup dolmadığını anlamadım. 780 km yaptı ve sonuna gelmiştim deponun. Depo bu sefer 156 TL ye 58 küsür litre bişi aldı. Yani ilk depoda 0.20 tl yaktı. Şu anda 2. depodayım 700 km yaptım ve 140 km gider die göstermekte. Bu değerler zaman geçtikte biraz daha düşecektir

hangi dizeli kullanıyosun.değerler süper dediğin gibi ilerde azalacaktır.

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;41368
bu arada fiyat ne kadar?bana passattan daha geniş gibi geldi içi.donanım olarakda daha passattan üstün gibi.

Fiyat 90.000 tl

Alıntı yapılan: selchuk;41371
hangi dizeli kullanıyosun.değerler süper dediğin gibi ilerde azalacaktır.

Opetin euro dizelini kullanıyorum

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bide shell gtl tavsiye ederim.hakan tavsiye etmişti yanılmıyosam

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
shell'in GTL'ini ben superb'de kullanıyorum.Diğer kullandığım yakıtlara göre gerçekten dumanı bayağı azalttı.Ama işte yakıt ince diğerlerinden biraz fazla yakıyor.Ama duman olayınıda düşürüyor.Özellikle gaza yüklenme ve roketleme sırasında çıkan dumanı 0 a indirdi...
20V Turbo
Laurin&Klement..