škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uzun Far Sönmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet 061

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

Aracım 2013 model superb, aracıma uzun far değişimi yaptım. Photon marka milestone modelinde canbus özelliği olan LED aldım. Arıza ışığı yakmıyor ve çok güzel aydınlatması var. Fakat, uzunları yaktığımda, 3 saniye sonra sönüyor. Mercek uzunlsrı yanık duruyor fakat uzun farlar sönüyor. Koldan kapatıp hemen açınca yine yanıyor fakat 3 saniye sonra sönüyor. Selektör pozisyonunda beklediğimde de durum yine aynı. Selektör yaparken hiç sorun yok, ama uzun tutunca yada koldan uzunları yakınca hemen söndürüyor. Daha önce bu gibi sorunla karşılaşan oldu mu ? Elektrik aksamına zarar verir bir durum mudur günlerdir çözemiyorum

Çevrimdışı Samet 061

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
LED ampul düşük akım çeker, sanırım ondan beslemeyi kesiyor, ampulü patlak sanıp

Çevrimdışı Samet 061

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
14bin lümen diye söylenen modeli aldım ama kaizen edition milestone. Arıza yakmıyor, ilk çalıştırmada sorun da yok fakat uzun süreli olunca kesiyor. Aldığım model h3 idi, uydurma bağlamıştık, orjinali h7 . H3,h7 fwrkı sadece giriş soketi midir? Eğer orjinali olan h7 kullanılırsa sorunsuz çalışma ihtimali var mıdır

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Soketleri farklı olduğu gibi flamanın yeri de farklıdır, odaklanmayı değiştirir.

Ama H7 ile sorun çözülür diyemem, başka bir sıkıntı varsa

Çevrimdışı Samet 061

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorun h7 soketli bir modeli ile çözüldü. Aynı zamanda dikkatimi çeken bir nokta da, h3 modelinde 21A değeri vardı, h7 modelinde 23amper di. Bunun da etkisi olduğunu düşünüyorum. Kullandığım milestone katana edition idi bu arada. Yardımlarınız için teşekkürler