škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda superb ııı hakında bilgi ve önerileriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Azraili23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
SELAM BEN  Elegance 1.6 TDI CR 105 HP Greentech 76.900+4500 full paket =81.400 eder en son kaça kadar inebilirim.çok sıkı pazarlıkta yada almamı önerirmisiniz. :)

aracı aldık diyelim araca hemen chiptunning yapıcam 0 km iken chiptuning sorun çıkarırımı.veya chiptuning önerirmisinz...0-100 hılzanması ne olur tahminen???:)

chiptunning yaptırıdm en iyi garanti bozmadan nasıl ve nereden yaparım ve ne kadar öderim...

Bide admin Seçeneklere Skoda Suberb III eklersen çok iyi olucak

şimdiden Herkeze hayılrı günler...teşşekürler

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, aramıza hoşgeldin..
Chiptuning için VW grubunda dizel konusunda megachips Mehmet Gazihan tavsiye ediliyor.
Superb de 0-100 de 1 sn. den fazla farkedeceğini ve sorun olacağını zannetmiyorum, 650 TL gibi bir rakamdan bahsediliyordu..

Çevrimdışı Azraili23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cevapınız için teşşekürler 1.sorunun cevabını alabilirsem çok güzel olucak eğer cevap olumlu olursa benim açımdan yarın diğer gün anlaşıp bitiricez hayırlısı :thank:

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Azraili23;450982
cevapınız için teşşekürler 1.sorunun cevabını alabilirsem çok güzel olucak eğer cevap olumlu olursa benim açımdan yarın diğer gün anlaşıp bitiricez hayırlısı :thank:

Benim bildiğim pazarlığa pek yanaşmıyorlar ama yine de zorlamak gerek. Bu arada manuel hazır araç mı buldunuz sipariş mi verdiniz? Ben manuel bir türlü bulamamıştım da...

Çevrimdışı Azraili23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;450985
Benim bildiğim pazarlığa pek yanaşmıyorlar ama yine de zorlamak gerek. Bu arada manuel hazır araç mı buldunuz sipariş mi verdiniz? Ben manuel bir türlü bulamamıştım da...

Hayir otomatik ben hic pazarliksiz 2.000₺ indiler biraz daha zorlasam 2 daha indirsem 77.000₺ ye gelirmi :)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir yanlışlık olmasın otomatiğin fiyatı 81.900 + 4500 TL. Sizin yazdığınız manuelin fiyatı. Bence siz bayiyle bunu bir daha konuşun sonra sorun çıkmasın...

Çevrimdışı Azraili23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;450988
Bir yanlışlık olmasın otomatiğin fiyatı 81.900 + 4500 TL. Sizin yazdığınız manuelin fiyatı. Bence siz bayiyle bunu bir daha konuşun sonra sorun çıkmasın...

Kardesim Allah razi olsun yanlislikla manuele bakiyormusum dsg otomatik demekmidir... ;)

O zaman 81.900luk modellere bakicz:cnv:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Azraili23;450978
........................
Bide admin Seçeneklere Skoda Suberb III eklersen çok iyi olucak

..................
''SuperB III'' diye bir model yok, bahsi geçen araç ''SuperB II FL'', yani makyajlısıdır, kasa aynı yani...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hetepe;450995
''SuperB III'' diye bir model yok, bahsi geçen araç ''SuperB II FL'', yani makyajlısıdır, kasa aynı yani...

Aynen  ;)

Superb III daha çıkmadı