škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb mi ucuz passat mı?

RoLaN · 184 · 61889

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;197847
aynen katılıyorum eskı kasaları arabaydı..sımdı vw sadece passatta degıl bence alayında Sı...surada bı kaç seneye passat kalmaz yerını superb alır.
passatı superbe ye yedirmezler hocam zannetmiyorum. VW i VW yapan Passat tır. 1997 yılını araştırırsanız VW in patlaması bu yıla yani passat B5 üretiminin başladığı yıla rastlar.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
passatı superbe ye yedirmezler hocam zannetmiyorum. VW i VW yapan Passat tır. 1997 yılını araştırırsanız VW in patlaması bu yıla yani passat B5 üretiminin başladığı yıla rastlar

ben passata kötu demedım.begenmedıgımı dıle getırdım.hakıkaten eskıden basarılı aractı.şurada  bırazdaha sabredelım ppassat bınılmez bence superb varken.

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;197878
ben passata kötu demedım.begenmedıgımı dıle getırdım.hakıkaten eskıden basarılı aractı.şurada bırazdaha sabredelım ppassat bınılmez bence superb varken.
valla dün elazığa gittim burası skoda manyağı olmuş her köşe başında bi superb var yaw acayip bişey.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne guzel ıste :) yasasın skoda kardeslıgı :) trabzonda öyle :) skoda cok satıyor belkıde elegancelerın en fazla oldugu sehır burasıdır :)

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla bu kadar çok satıyor sonra ele ayağa düşmesin piyasa arabası olucak megane gib olmasın kaderi...:++:

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fıyatı okadar ucuz  bır aarac degılkı.1.4 tsı ucuz oda megan gbı olmaz.cunku benzınlı :) ama benzınlı meganlar gbı polıs aracı olsa guzel olur :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya SuperB ucuz ama donanım olarak Passat'tan düşük bile olsa o özellikleri SuperB'ye eklesek yinede SuperB ucuz kalır :)

Sonuç olarak SuperB Passat'tan daha ucuzdur :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ahcasa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
passat trendlinenın fiyatı 54 bin şimdilik yeni bir zamda yoldaymış.
geçen gün skoda bayinde superb 1.4 ün niye otomatiği yok diye sorduk adam dediki passata yazık olur:++:benim şahsi kanaatim superb passattan daha kaliteli ve konforlu ayrıca highline passat ile superb arasındaki tek fark deri koltuk

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tsı da dsg olsa daha fazla satardı superb.adamın dedıgı gbı passata yazık olur.vw oyuzden ızın vermez dsg ye ama ılerde göreceksınz superb kaptırıp gdecek :)passata yazık olacak

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
superb şekil olarak biraz daha sportif olabilseydi çok daha başarılı olabileceğine inanırdım, lakin daha çok ağırbaşlı bir makam arabası görüntüsü içinde...tabi bu da hitap ettiği kitle oranını azaltıyor. Tavan kısmı biraz daha yuvarlak olsaydı eski kasadaki gibi ve arka kısım biraz daha yüksek olsaydı bariz çok farklı bir görüntü ortaya çıkardı.arka kısım orantısız gibi bir de.değişik bi tipi var yaww. bazen gözüme hoş geliyor bazen az da olsa pek iç açıcı değil

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaten superb e amıral gmısı dıyorlar ama superb passat gbı cc cıkartırsa ozaman bak sen kasırgaya :)
ama superbın arka tasarımı bıle bı hosuma gdıyo.tamamen zevk meselesı sonucta ıkısıde kalıte arac ısteyen ustedıgını bıner.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla bilmıyorum araç alırken ülkemizde 2.eli de düşünmek zorunda kalıyo insan bu anlamda superb ın yaygınlaşması iyi en azından 2. el piyasası ve tanınırlığı yükselir ama sorduğum herkes süperb iyi araç ancak 2. eli yok diyo bayileri arıyorum bakalım nolacak.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir de şöyle bir eleştirim var skoda ya kendimce,47 bin tl ye araç satıyosunuz 4 hava yastığı var manuel klima var bence ayıptır bu...

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;198046
bir de şöyle bir eleştirim var skoda ya kendimce,47 bin tl ye araç satıyosunuz 4 hava yastığı var manuel klima var bence ayıptır bu...

o da birsey mi :)

bmw 320d 42.000 euro standart manuel klima :)

ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)