škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 rapid spaceback

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KAYAHANKEMAL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün benzin aldım. Her zaman depo bitmeye yakın fulletirdim 50 lt zor alırdı. Bugün yine kalan km 20 25 civarı iken gittim fullettim 60.23 litre benzin aldı. Şaşırdım nasıl olduğuna kredi kartıyla ödicem diye pompanın başında bekledim.Yani hani pompacılar bazen sen arkanı döndüğünde bidonlara doldurur ya öyle bişeyde olmadı.  Niye bu kadar aldı diye sordum “abi yedek deposu var bunun onuda doldurdum “dedi. Aldığım yerde iyi bir petrol ofisi. Sizce normal mi?

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence oradan bir daha benzin almayın. Toplam depo kapasitesi 55 litre olan bir aracın 60 litre benzin alması normal değil. Rapid'lerin yakıt depoları 55 litre yakıt alır. Araçta 7 litre yakıt kaldığı zaman uyarı ışığı yanar. Yani ayrı bir yedek depo gibi bir şey yok. Kaldı ki yedek depoyu doldurdum ne demek? Yedek (rezerv) depo olsa bile ayrı yakıt girişi olan bir şey değil ki yedek depolar. Bence pompası hileli olabilir. EPDK'ya şikayet edin mutlaka.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de garip bir durum tekrar benzin almayın ordan

Rapid sb 1.0 dsg

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yedek depo diye birşey Yok deponun genleşme kısmı var yakıtı ağzına kadar yani depo kapağına kadar doldurduğunda o kısımda doluyor dikkat ederseniz yakıt en az 150 km sonra düşmeye başlar şehir içinde. Uzun yolda nerdeyse 250 km azalır fazla yakıt o kısımda yani

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı semioli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2015 model Rapid Spaceback ve 50 litre depom , 10 litre ek depom var.. Benzin bittiğinde her seferinde ek depomuda doldurtarak 55-60 litre arası benzin alırım..

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semioli;639143
Aracım 2015 model Rapid Spaceback ve 50 litre depom , 10 litre ek depom var.. Benzin bittiğinde her seferinde ek depomuda doldurtarak 55-60 litre arası benzin alırım..

Şu sıcak zamanda genleşme tankını doldurma , Yedek dediğiniz yer genleşme tankı, Yinede siz bilirsiniz araç sizin

Çevrimdışı semioli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tamam sadece mevcut depoyu doldurun derim. Teşekkür ederim uyarı için.