škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Açık far uyarı sesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SkodaBayro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,geçtiğimiz hafta 2004 model skoda fabia 1.2 combi aldım. daha öncesinde de hiç fabia kullanmışlığım yok malesef. Bu araçta park lambalasını acık bıraktıgımızda bır uyarı sesı varmı? bu hafta sonu parkları acık unuttugumdan aküyü yedim.:)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uyari sesi var ama buyuk ihtimalle sofor kapi switchiniz bozuk oldugu icin otmedi

Çevrimdışı SkodaBayro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dediğiniz gibi "sofor kapi switchiniz bozuk" ise nasıl bir işlem yapacağım, sigortasımı değişecek? switch'mi değişecek.

Yardımınızı bekliyorum.

Çevrimdışı SkodaBayro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın orjinal teyp'i duruyor altına yeni bir cd çalar takılmış. bu işlemle ilgili bir bağlantı sonucu bu uyarı sesi ortadan kalmış olabilirmi?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sürücü kapısı kilidi içindeki switch değişecek, sürücü kapısı açıldığında tavan lambanız da yanmıyordur, eğer öyleyse sorun net olarak bu.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı SkodaBayro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorunu elinizle koyduğunuz gibi buldunuz. Teşekkürler. Tavan lambası bazen yanmadığı oluyor, bu durumda arka bagaj kapağının da açılmamasına sebep oluyor, Araç biraz gelgitli her halde, sorun oluyor bir gün sonra kendini resetliyor ve sorun ortadan kalkıyor.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resetlemez, switch arada sırada çalışıyordur, o yüzden bazen böyle olur, switch değiştiğinde problem kalmaz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kronik bir sorun engin abi soylenecek herseyi soylemis. Bir oto kilitciye gideceksiniz sofor kapi switchimi degistir diyeceksiniz derdiniz kalmayacak

Çevrimdışı Toygun_ank

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;485335
Kronik bir sorun engin abi soylenecek herseyi soylemis. Bir oto kilitciye gideceksiniz sofor kapi switchimi degistir diyeceksiniz derdiniz kalmayacak

Maliyet nedir hocam

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SkodaBayro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınızdan sonra biraz daha araştırdım,
Switchin adı SW-05(IP67) olarak geçiyor, hafta sonu kapıyı dağıtayım toparlayamazsam kilitçinin yolu gözükür bana..  Yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.