škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

O unutamadığım kazaa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.izlesene.com/video/arabalar-antalya-draglarda-yasanan-drag-kazasi/253889

3 sene kadar önceydi babamla gitmiştik yarışa o aracın daldıığı yere yani tam karşımıza gecmeyi çok düşünmüştük fakat nedensiz bi şekilde vazgecmiştik tüm aracları salmışlardı artık aşırı beslemeli araclara aynı zamanda yarışın sonlarına doğru yaklaşılmıştı ilk kalkış verildi keser in arac yalpaladı ancak kurtardı ikinci kalkışlda yine yalpaladı ama bu defaa tam karsımızda duran genclerin arasına daldı gözümün önünden gitmiyor o an. Şimdi yarın yine drag yarısı var ama bi türlü izin alamadım babamdan bu kazaadan dolayı çoğu kişi izlemiştir ama izlemeyenler için paylaştım tekrardan.
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada hiçbiryerde söylenmeyen sakalnan bi bilgi: Sürücü Keser start almadan bi vakiy önce arka taraftaki kulisde CEm Yılmaz ile içki içmiş yani kaza anında alkollüydü
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
evet hatırladım bunu, ölenlere Allah'tan rahmet...

ama gerçekten ölüme davetiye, hayvan gibi makinelerin yanında durup izliyorsun, arada hiç bişey yok, klasik Türk ihmali yine.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46405
evet hatırladım bunu, ölenlere Allah'tan rahmet...

ama gerçekten ölüme davetiye, hayvan gibi makinelerin yanında durup izliyorsun, arada hiç bişey yok, klasik Türk ihmali yine.

aynen sadece içi yarısına kadar hatta bazıları boş dubalar vardı ağır olur diye doldurmaya üşenmiş sanırım elemanlar

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
len duba keser mi o makineyi :), seyirciler daha yüksek bi platformda olmalı.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle veya enazından 1 metre kalınlıığında falan beton bariyer (amerikadaki pistler gibi )

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bızımkılerın bıraz nascar ızlemesı lazım

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Hatırlıyorum bu olayı, gerçektende çok kötü..

Bizim hipodrom o konuda burdan biraz daha güvenli allahtan.. Hiç olmazsa tribünlerden çıkıp izliyoruz yarışları..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;46458
İhmal ihmal ihmal.

evet abi o ihmaller yüzünden şimdi Antalya da yasal yarış düzenlenmiyor anca ilçelerde (kemer, kumluca) yasal yarışlar düzenlenmediği iç.in gece kontağına sokak yarışları düzenleniyor mesela yarın akşam saat 00:00 da karain yedek havalimanına kaçak giriş yapılıp drag düzenlenecek kontağına ondan sonrada organize sanayi yolunda cadde yarışı şahsen gitmek istiyorum ama peder sıcak bakmıyo bu yarışlara :D

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
kontağına ne oluyor ya, arabasına mı yani?

e ben bi canavar kiralayıp geleyim, bi adamın anahtarını alsam yeter????

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46462
kontağına ne oluyor ya, arabasına mı yani?

e ben bi canavar kiralayıp geleyim, bi adamın anahtarını alsam yeter????

ewet abi kontaına fakat tüm araçlar eşteşiyle salınıyor pistte yapılacak olanda 400 metre drag salacaklar 106 saxo clio corsa vb. bi kategori şahin doğan lar ayrı katogeri az bi ihtimal olsada arada sırada bu kontak yarışlarına subaru lar falanda katılıo o zaman tatından yenmiyor zaten. Pistteki yarış bitince otoyola dökülcek kalan araclar bu defa 2 adet depil aynı kategori olan 5,6 arac beraber salınacak trafiğin içine en zevkliside bu oluyor :D :hanz:

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)