škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 Yeti alma arifesindeyim. yardımcı olurmusunuz ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba .
bu aracı çok tesadüfü gördük. hatta önce 2. el jetta bakmaya gittik benim kızın dikkatini cekti . ilk önce bana da diğer okuduğum yorumlar gibi doblo gibi geldi. Ancak bugün alıcı gözüyle baktığımda gayet hoş bir araç olduğunu gördüm ( bayan gözüyle ) içeriği görsel olarak bana yeterli .ekstra park sensörü ile bütün işimi görür . daha önce 87 kartal be şu anda da 96 corolla kullandığımı gözönüne alırsanız epey bir sınıf atlayacağım konfor olarak bu araçla.
satıcının elinde bir adet beyaz 1.2 otomatik sanırım ambiance bir adette 1.6 dizel aktiv modeli var kapuçino beji. fiyat olarak da beyaz için 47 dizel için 48 veriyorlar.
eğer kısmet olursa yarın tekrar test sürüşüve fiyat konusunu görüşmek için gidiyorum. bu benim ilk sıfır arabam olacak. bu fiyat iyi mi (dizel 1.6 için ) ?
ayrıca diğer yorumlarda satıcıdan hediye olarak ekstra şeyler istenmiş ne önerirsiniz. ?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emel hanım öncelikle foruma hoşgeldiniz.İlk mesajınızla tanışma bölümüne girmeden http://www.skodaturkey.com/forumdisplay.php?f=24  araç aramaya girmişsiniz.forumda adettendir tanışma bölümüne girizgah yapılır.Yeti 1.6 tdi elegans ise ki ben 1.2 tsi 105 ps olanını test ettim süperdi.yeti de elegans varmı onu bilmiyorum ama kasa olarak pek hoşuma gitmedi sanki honda H-RV gibi ne biliyim doblo gibi tarzı var.sınıf olarak harika yani hrv ve doblo ile kıyas kabul edilmez.ama görsellik olarak işinize geliyorsa (2.eli zayıftır.)alın derim.kalite var hele birde adabtif farlar varsa harikadır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;422291
Emel hanım öncelikle foruma hoşgeldiniz.İlk mesajınızla tanışma bölümüne girmeden http://www.skodaturkey.com/forumdisplay.php?f=24  araç aramaya girmişsiniz.forumda adettendir tanışma bölümüne girizgah yapılır.Yeti 1.6 tdi elegans ise ki ben 1.2 tsi 105 ps olanını test ettim süperdi.yeti de elegans varmı onu bilmiyorum ama kasa olarak pek hoşuma gitmedi sanki honda H-RV gibi ne biliyim doblo gibi tarzı var.sınıf olarak harika yani hrv ve doblo ile kıyas kabul edilmez.ama görsellik olarak işinize geliyorsa (2.eli zayıftır.)alın derim.kalite var hele birde adabtif farlar varsa harikadır.

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Haklısınız öncelikle tanışma bölümüne girmeliydim . Hem aceleden hem de aklıma gelmedi açıkçası. Ben baz model olanı aktive serisine bakıyorum . adabtif far ne inanın onu bile bilmiyorum. kullanıcı yorumlar genel olarak iyi. görüntü de beni tatmin etti. ancak acemilikten dolayı kazıklanmamak adına sorumlarım vardı

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dizel araç için 48.000 tl istiyorlar dediniz değil mi anahtar teslim ?

1.6TDI greenline Ambition den bahsediyoruz değil mi ?

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CerkeSeckin;422299
dizel araç için 48.000 tl istiyorlar dediniz değil mi anahtar teslim ?

1.6TDI greenline Ambition den bahsediyoruz değil mi ?

hayır Ambition değil

Active   1.6 TDI CR 105 HP  Kapuçino Bej

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
YETI GREENLINE
MODEL.............MOTOR   ..............LİSTE FİYATI (TL).....Kampanya Fiyatı (TL)
Active............1.6 TDI CR 105 HP........56.634.......................47.000
Ambition.........1.6 TDI CR 105 HP.........61.759......................52.000
Elegance........1.6 TDI CR 105 HP.........67.538......................57.600

bun özelliklere bakarak daha pazarlık payının olduğunu düşünüyorum. :)

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
şimdi sitesine girip bende baktım fiyatlara
sonuç olarak bana verdikleri fiyat kampanya fiyatı ve metlik renk farkı = 48000

bu nekadara kadar çekilir yada bu fiyattan düşmezlerse ekstra ne talep edilebilir sizce ?

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle aracınız 2012 olarak tescil edilecek bunu biliyorsunuzdur umarım.

10 Ocak 2013 tarihinden itibaren geçerli ,2012 model olarak tescil edilecek araçlar için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı.

Ayrıca pazarlık açıktır bu kişiden kişiye göre değişebilir sıkı pazarlık sonucu arka camları orijinal siyah istenebilir. sadece Jantlar istenebilir.üstü kromaj kaplamalı yan koruma çıtaları, ortası gümüş renkli tavan rayları istenebilir. dediğim gibi bu kişiye göre değişir.Ama siz siz olun tatlı dile şirin görünmelerine kanmayın pazarlıktan vazgeçmeyin :D

Ayrıca;

Aksiyon Paketi (Active)
16" boyutunda Nevis tipi alaşım jantlar, elektrikli arka camlar, gözlük saklama kabı, far sensörü, ön kol dayama ünitesi ve aux-in soketi, hız sabitleyici (cruise control) gibi içinden bazıları ücret içerisinde istenebilir.

Bu arada bayii de kasko yaptırmayın kendi aracınızın kaskosu varsa yeni araca aktarma yaptırın.

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet 2012 olacağını biliyorum .
dediklerinizi not aldım . biz de ne sıkı pazarlıkçıyızdır eşimle sormayın :) ama verdiğini bilgiler iyi oldu çünkü bu konuda çok acemiyiz :)))
teşekkürler.

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En kötü ihtimalle siyah camları istemelisiniz diye düşünüyorum daha sonra camlara film çektirip polislerle boşuna sıkıntı yaşamayın. Ama bir kaç parça aksesuarı eşinizle konuşup ona göre pazarlık yapın orada biriniz birşey diğeriniz başka birşey istemesin :D  kesin ve net konuşun yeter alıcı sizsiniz en kötü ihtimalle aracı almaktan vazgeçtik deyip kalkarak rest çekebilirsiniz :kiki:

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ok . bu taktikleri kullanıp , gelişmeleri yarın akşam buradan paylaşırım :kvg: sıkı pazarlıkla :)

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Metalik renk farkını almamaları yönünde pazarlık yaparak aracı 47 bin tl ye alabilirsiniz diye düşünüyorum.hediye olarakta park sensörü isteyebilirsiniz.Bundan daha fazla indirim yapacaklarını sanmıyorum çünkü fiyatlar kampanyalı ve uygun.Tabi siz yine elinizden geldiği kadar zorlayın.Aslında active yerine ambition donanım olsa çok daha iyi olurdu ancak dediğinize göre active donanım sizin için yeterli.aracın kalitesi konusunda kesinlikle şüpheniz olmasın.

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evilonthemove;422338
Metalik renk farkını almamaları yönünde pazarlık yaparak aracı 47 bin tl ye alabilirsiniz diye düşünüyorum.hediye olarakta park sensörü isteyebilirsiniz.Bundan daha fazla indirim yapacaklarını sanmıyorum çünkü fiyatlar kampanyalı ve uygun.Tabi siz yine elinizden geldiği kadar zorlayın.Aslında active yerine ambition donanım olsa çok daha iyi olurdu ancak dediğinize göre active donanım sizin için yeterli.aracın kalitesi konusunda kesinlikle şüpheniz olmasın.

ambition olsaydı evet ama arada 5000 tl fark var. bizim için şu an fazla. tavsiyelerinizi dikkate alacağım . park sensörü uzun bir müddet sedan kullandıım için bana şart gibi özellikle. teşekkürler yardımlarınız için.

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evilonthemove;422338

evet malesef indirim yapmadılar. isterseniz alın gibi havaları vardı. park sensörü -ilk yardım kiti ve boya koruma hediyeleri oldu. aynı günün akşamı imza atmaya gittiğimde 4 tane daha skoda satılmıştı :)

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emez2005;422493
evet malesef indirim yapmadılar. isterseniz alın gibi havaları vardı. park sensörü -ilk yardım kiti ve boya koruma hediyeleri oldu. aynı günün akşamı imza atmaya gittiğimde 4 tane daha skoda satılmıştı :)
hiç mi indirim alamadınız?gerçi bu fiyatlara indirim alamamak gayet normal.çünkü şuanki fiyatlar zaten epey indirimli.hayırlı olsun bu arada.kazasız belasız inşallah:ok: