škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 tdi greenline yakit deneyimi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrahimyi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba 4 eylül de ambition modelini aldım. 1 hafta oldu, depoyu 220 TL ye fulledim. su anda tam 500 KM. deyim, depo 1/2 de... bakalım ışık kaçta yanacak...

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimyi;393626
Arkadaşlar herkese merhaba 4 eylül de ambition modelini aldım. 1 hafta oldu, depoyu 220 TL ye fulledim. su anda tam 500 KM. deyim, depo 1/2 de... bakalım ışık kaçta yanacak...

Ben bir depoyla 1200 km yaptım. 1020 km de lamba yandı.lamba yanınca 10,5 litre yakıt kalmış oluyor. bu da en az 200 km yol demek. tabi kullananıma göre değişir.

Çevrimdışı uyerliyurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fiesta 1.4 2010 model aracın deposu 35 lt. bir depo ile klima açık 850 km yaptım .. bakalım yeti ne gösterecek bize ?

Çevrimdışı abcdiver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara'da yaşıyorum. Şehir içi 43-44 lt mazotla yaklaşık 650 km yapıyorum.

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Şehir içi 100 km.de 5.9 - 6.1 litre motorin tüketiyorum.Araç 1250 km.de henüz,5000 km.den sonra 5.5 litre olacaktır.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arac da 1500 KM'yi devirdi. Ancak 6.9'un altına inebilmis değilim. Bu KM'nin cogu sehirlerarasi yolda ve performansli sürüşle yapıldı. Yakında Bursa yolculugu var. Hız limiti olarak 120 KM'yi geçmeksizin kullanacağım. O zamanki ortalamayı da paylaşırım

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;403393
Benim arac da 1500 KM'yi devirdi. Ancak 6.9'un altına inebilmis değilim. Bu KM'nin cogu sehirlerarasi yolda ve performansli sürüşle yapıldı. Yakında Bursa yolculugu var. Hız limiti olarak 120 KM'yi geçmeksizin kullanacağım. O zamanki ortalamayı da paylaşırım

performasnlı kullanım için gayet normal değerler.ama sakin kullanımda(şehirler arası) çok rahat 4 lt ve altını görebilirsiniz.defalarca denedim 4 lt çok rahat yakalanıyor.aracım 7000 de.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkurler! 4'lu degerleri yakalamam harika olur :)

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lezgin;403467
performasnlı kullanım için gayet normal değerler.ama sakin kullanımda(şehirler arası) çok rahat 4 lt ve altını görebilirsiniz.defalarca denedim 4 lt çok rahat yakalanıyor.aracım 7000 de.

Bu arada, Bolero bulabildiniz mi? Ben hala uygun Zenec aramaktayim. Bu arada Pioneer'lere baktım. Gercekten muazzam ürünler var hic tartışılmamış

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün işe gelirken ışık yandı km 858 :) Ankara içi normal trafik şartları. Konu ile alakasız olabilir ama bu arada satan olursa bende bolero düşünüyorum.

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;403477
Bu arada, Bolero bulabildiniz mi? Ben hala uygun Zenec aramaktayim. Bu arada Pioneer'lere baktım. Gercekten muazzam ürünler var hic tartışılmamış

yok ya bulamıyorum :( satan olsa alcam ama yok.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lezgin;403597

Beklersin biraz. Uygun bir Zenec-COLUMBUS bulduğumda anlaşırız, veririm san'a Bolero'yu! İstanbulda misin?

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Alıntı yapılan: lezgin;403597

İstanbulda ben varımmmmmm    :kiki:

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;403620
Beklersin biraz. Uygun bir Zenec-COLUMBUS bulduğumda anlaşırız, veririm san'a Bolero'yu! İstanbulda misin?

istanbuldayım hocam 4 gözle haber bekliyorum .