škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid 1.2 tsi elegance

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar rapid sedan 1.2 TSI 105 hp elegance 18000 km 2014 temmuz çıkışlı aracımı satmayı düşünüyorum sağ arka kapının aşağısında küçük bir çizik var boyatmadım başka hatası yok sizce ne değeri ne kadardır malum sitede bakıyorum değişik fiyatlar var siz forumdaşlarıma danışayım dedim satarsam leon fr almayı düşünüyorum
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2015, 17:36:07 Gönderen: Uğur57 »

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan emsali 57 bin tl bence 50-52 arası gider ama tsi ın pazarda yeri pek yok diyorlar. Hayırlı satışlar.

Çevrimdışı isogulcakli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arac cok guzel de 2.el de sikintisi var.arac full her turlu ihtiyaci karsiliyor.en iyi 49 000 50000 e elden cikarirsin.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Umarım satabilirim o fiyata benzinli arabaya karşı çok önyargı var maalesef

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar...Tam benlik araba ama o paralara başka alternatif de çok...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet haklısınız, bakalım tam karar verdiğimde ne olacak piyasa yükselecek mi göreceğim inşallah :)

Çevrimdışı carstyle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;548299
merhaba arkadaşlar rapid sedan 1.2 TSI 105 hp elegance 18000 km 2014 temmuz çıkışlı aracımı satmayı düşünüyorum sağ arka kapının aşağısında küçük bir çizik var boyatmadım başka hatası yok sizce ne değeri ne kadardır malum sitede bakıyorum değişik fiyatlar var siz forumdaşlarıma danışayım dedim satarsam leon fr almayı düşünüyorum

Merhaba Uğur bey ,bende az önce foruma üye oldum. sahibinden_satilik olarak instagram sayfam var.Burada şahıslardan gelen istek doğrultusunda araçlarını ücretsiz olarak paylaşıyorum. Komisyon vs. kesinlikle söz konusu değil.Araçla ilgili detaylı bilgi ve telefon numarası ilanda yer alıyor.Hatta istersen senide etiketleyebilirim ilana.''0535 363 68 81'' numaram,whatsapp yoluyla fotoğraflarını gönderebilirsiniz.Desteğini bekliyorum.Hayırlı satışlar dilerim.