škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

GTechniq G5 Yağmur Kaydırıcı Uygulaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üst üste iki gtechniq uygulaması yapmış biri olarak ben de fikirlerimi söyleyeyim. Uygulama itibarıyla çok özenli ve temiz yüzeye uygulanmak zorunda. Uygulama bittiğinde elde ettiğiniz yüzey hidrofobik yani su itici özelliğe sahip olur. Ancak buraya dikkat yüzey kaygan hale gelmez. Bu da sileceklerinizi daha çok zorlayacak ve daha çabuk yıpratacak anlamına geliyor.İyi sileceklriniz yoksa yenilemek zorunda hissedebilirsiniz. Nano bir uygulama olduğu için uzun ömürlü oluyor ancak eskidiğinde cam kötü bir hale geliyor.

Ben bu konuda uygulama zorluğu ve çok özen gerekliliği nedeniyle ilk defa girişeceklere Aquapel öneririm, uygulaması çok kolay ve G5 kadar etkili ve ucuz.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;489845
Üst üste iki gtechniq uygulaması yapmış biri olarak ben de fikirlerimi söyleyeyim. Uygulama itibarıyla çok özenli ve temiz yüzeye uygulanmak zorunda. Uygulama bittiğinde elde ettiğiniz yüzey hidrofobik yani su itici özelliğe sahip olur. Ancak buraya dikkat yüzey kaygan hale gelmez. Bu da sileceklerinizi daha çok zorlayacak ve daha çabuk yıpratacak anlamına geliyor.İyi sileceklriniz yoksa yenilemek zorunda hissedebilirsiniz. Nano bir uygulama olduğu için uzun ömürlü oluyor ancak eskidiğinde cam kötü bir hale geliyor.

Ben bu konuda uygulama zorluğu ve çok özen gerekliliği nedeniyle ilk defa girişeceklere Aquapel öneririm, uygulaması çok kolay ve G5 kadar etkili ve ucuz.

bana bunlarla gelin işte :)

sileceklerimi gittim özene bezene bosch aldım kıyamam ki ben onlara şimdi..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Faruk sen G1 mi denedin G5 mi? Uzun ömür için -ki üretici 2 yıl garanti ediyor- G1 kullanmak gerek; g5 ise en fazla 6 ay dayanacaktır. G1'i camdan söküp atmak için de ceriglass ile polisaj şart olmasına rağmen G5 için izopropil alkol yeterli olacaktır.

Kendi adıma hem uygulamayı söküp atması daha kolay olduğu için hem de daha düşük süratlerde verimli olduğu için G5 tercih ettim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel çalışma. Ben en son benzer ürün (detalturkey forumdan birinden satın almıştım) uyguladğımda silecekler atlama yapmıştı (silecekler çalışırken, rahatsız edici sesli bir şekilde kısa kısa atlıyor). Ön cama bir daha uygulamadım.
Siz böyle bir durum fark ettiniz mi?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;490100
Güzel çalışma. Ben en son benzer ürün (detalturkey forumdan birinden satın almıştım) uyguladğımda silecekler atlama yapmıştı (silecekler çalışırken, rahatsız edici sesli bir şekilde kısa kısa atlıyor). Ön cama bir daha uygulamadım.
Siz böyle bir durum fark ettiniz mi?
Bende böyle bir sıkıntı olmadı, ancak bu tarz şikayeti olanlar var. Farklı bir markada da ben camda sağ sileceğin ip gibi iz bırakması gibi tuhaf bir sorun yaşamıştım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...