škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Özlemle Anıyoruz...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Cumhuriyetinin banisi, büyük devlet adamı ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün 75. yıldönümünde onu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyoruz. Büyük liderler için kuşkusuz ki matem değil; fikirlerine sadakat gereklidir.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi anma programından geliyorum. Sanki kimsenin umurunda değil gibi. Ne Atatürk sevgisi kalmış ne bişey.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı şeyleri dayatma ile yapamazsınız, yaparsa da göstermelik yapmış olur, göstermelik olana kadar da hiç olmasın daha iyi. Benim lise 3. sınıfdaki kız yıllardır kendi isteği ile hasta bile olsa, derslerini yatiştiremiyecek bile olsa ANITKABİR' e gider. Bu sen dönünce söylediği şeyi sizlerle paylaşmak isterim. "Baba , bu sene hersene olduğundan daha çok kalabalık vardı, oradaki atmosfer çok farklı, orada insan başka duygular içerisinde oluyor. Ancak, öğle kişiler vardı ki laf olsun diye geldikleri çok açık belli oluyordu!
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;449890
Bazı şeyleri dayatma ile yapamazsınız, yaparsa da göstermelik yapmış olur, göstermelik olana kadar da hiç olmasın daha iyi. Benim lise 3. sınıfdaki kız yıllardır kendi isteği ile hasta bile olsa, derslerini yatiştiremiyecek bile olsa ANITKABİR' e gider. Bu sen dönünce söylediği şeyi sizlerle paylaşmak isterim. "Baba , bu sene hersene olduğundan daha çok kalabalık vardı, oradaki atmosfer çok farklı, orada insan başka duygular içerisinde oluyor. Ancak, öğle kişiler vardı ki laf olsun diye geldikleri çok açık belli oluyordu!

Böyle bir evlat yetiştirdiğiniz için ne mutlu size!