škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil yardim arkadaşlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ercan_06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm herkese ben ercan aranıza yeni katıldım arkadaşlar ben super b 1 almak istiyorum 2006 2007  yılda 2000 kilometreden fazla yapamayacağım için LPGLİ ile dizel arasında kaldım sizce az kilometre yapan biri olarak hangisini almalıyım değerli yorumlarınızı bekliyorum   yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden tşk ederim

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla 2000 km'yi ben 1-1.5 ayda yapıyorum :kiki:

Tabi ki benzinli derim ama Superb I'lerde benzinli olarak sadece 1.8T var diye anımsıyorum 1.9 lt'lik hacmin altında. Birde 2.8 V6 var benzinli olarak onlarında vergisi neyim çok.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vaybe bi ist. izmir bide antalya turu attımmı 2000 km km ki bunu nerdeyse haftada bir yapıyorum :)
valla her zaman dizel derdim ne kadar basarsan bas az yakıyor meret ama bu kadar az km de dizel gereksiz ki kaldıkı lpg bile gereksiz 1.8t güzel bir seçim olur
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal araba makbuldür bence :)  dolayısı ile dizel.

hem kullanırken keyif verir. LPG ile mutlaka, kesinlikle illa ki başınız ağrır önünde sonunda 1 yıl sonra 2 yıl sonra LPG ye bağlı bir durumdan dolayı sanayi yollarına düşersiniz...
hadi en olmadı istasyonda dolum ağzının kapağını takmayı unuturlar. 40 yılın başı eğilip arabanın altına bakınca  moraliniz bozulur. :D

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dizel alırken pahalı olur fakat satarkende pahalı satarsın turbonun,torkun  zevkide cabası:ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;156881
dizel alırken pahalı olur fakat satarkende pahalı satarsın turbonun,torkun zevkide cabası:ok:

1.8T de turboludur.Eğer bu kadar az km yapıyorsanız 1.8T benzinli tercih edin derim bu motoruda piyasada bulmanız zor gibi. .

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli alın 1,8T performansı iyidir.2binkm içinde lpg taktırmayın değmez sorun çıkartır vs. vs.

2000km için dizel çok gereksiz olur hem motor tam ısınmadan gitceğiniz yere varmış olacaksınız motora yazık olur..

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli orijinal 1.8T skoda superb ini orijinal tutup  satan  heralde  kurban keser :D

maceraya değmez meraklısı değilseniz. alsanız bile siz satamazsınız.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;156910
Benzinli orijinal 1.8T skoda superb ini orijinal tutup  satan  heralde  kurban keser :D

maceraya değmez meraklısı değilseniz. alsanız bile siz satamazsınız.

Abi o değilde geçen bi tanıdık 35bine 1.9 tdı superb aldı kmde daha 60k mı 70k mı ne triptronik arka koltuklar bile ısıtmalı araba ful +ful kafayı yedim biz o parayı kıçı kırık fabiaya saydık yakacaktım arabayı yeminlen:++::++:

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dahada ucuza gitmesi lazım...

şişiriyorlar  tüm araçları :)

VW gurubunun büyük çoğunluğunun 30.000TL altı 0 km satılması lazım araba değiller zira  seri üretim tüketim malları..

Çevrimdışı aenkur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;156881
dizel alırken pahalı olur fakat satarkende pahalı satarsın turbonun,torkun  zevkide cabası:ok:

:+1:...

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok km yapılmayacaksa düşük km li benzinli araç derim...

Çevrimdışı ercan_06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yorum yapan tüm arkadaşlara tşk ediyorum  dizel  iyi olacak demekki hem satarken hemde perfonmans açısından

Çevrimdışı grove123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar superb 1.6 tdi fiyatı ucuzlarmı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: grove123;319177
arkadaşlar superb 1.6 tdi fiyatı ucuzlarmı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim