škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB Kül Tablası Sorunum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eskolik26

• 2006 - 1.9 TDI SuperB
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Fotolarda gördüğünüz üzere açılıp kapanan kül tablasını bozdum. Arasına birşey sıkıştırmadan durmuyor. Sürekli acık yani. İşin garibi çakmaklıkta çalışmıyor. Ne yapabilirim? Servis bir kül tablası icin inanılmaz fiyat cıkardı bir süredir böyle duruyor kül tablası.

Önerilerinizi bekliyorum dostlarım? Şimdiden cok tesekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

efe_38

• Ziyaretçi
kül tablasını yukarıda sıkıştıran yay veya pim gibi birşey var sorun orada olması lazım,çakmaklığın çalışmaması ise sigortadan veya oraya çeşitli aletler taktıysanız yuvayı bozduğundan olmuştur

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim arabadada bozuldu küllük.amcam acarken nasıl yaptiysa yay gibi birşey vardı o çıktı alamaimda arabadin altına gitti.benimkide elinle kaldirman lazım yoksa acilmiyor.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı eskolik26

• 2006 - 1.9 TDI SuperB
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;221246
Çakmaklığın sigortası sağlam mı?

Birde çakmaklıgın sigortasına baktıracagım. Büyük ihtimal sigortasında sorun vardır.

Peki şu konuda bilginiz varmıdır? Önde ve arkada iki tane cakmaklık var. Sigortaları ayrı ayrımıdır? Ayrı olmasa arkadaki cakmaklık calısmazdı diye düsünüyorum. Arkadaki cok iyi calısıyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eskolik26;221468
Birde çakmaklıgın sigortasına baktıracagım. Büyük ihtimal sigortasında sorun vardır.

Peki şu konuda bilginiz varmıdır? Önde ve arkada iki tane cakmaklık var. Sigortaları ayrı ayrımıdır? Ayrı olmasa arkadaki cakmaklık calısmazdı diye düsünüyorum. Arkadaki cok iyi calısıyor.

Bende de 2 tane var çakmaklık, sigortası tek. Muhtemelen tırnakları kırıldı ya da hatta bir sorun var.

Çevrimdışı eskolik26

• 2006 - 1.9 TDI SuperB
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam cakmaklıga baktırdım sigortasında problem varmıstı çözüldü. Bu kapak icin ne yapabilirim acaba ben onu düsünüyorum.

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kül tablasına komple yrinden söküp mekaniğini ve calısma prensibini görmek lazım bu sekilde cok zor cözüm üretilir

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eskolik26;222302
Hocam cakmaklıga baktırdım sigortasında problem varmıstı çözüldü. Bu kapak icin ne yapabilirim acaba ben onu düsünüyorum.

Eğer kırık olan antin-kuntin bir parça varsa elinden iş gelen bir tornacı aynısını yapar...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eskolik26;222302
Benim rahmetli takada ki küllüğü bende bişi yapacağım derken söktüm o söküş esnasında tırnağın birini kırdım sonrada açılması sorun oldu ya iki defa dokunuyordum açmak için yada hiç açmıyordum,malum araçta sigara içirtmezdim zaten.:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lussomachine

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ikinci superb dede aynı durumda aldım... ya kullanıcılarda bir sorun var yada çabuk deforme olna bir aksam...