škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yapipta mutlu olunur mu?

abeyy · 45 · 8474

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun. axa sigortanin kafasinin iyi oldugu zamana denk gelmissin. Cunku benim passat serviste iken 1.2 benzinli corsa vermislerdi dizel istememe ragmen olmamisti. Policede ekonomik sinif arac verilir yaziyor, aracin hangi segment olduguna bakmadan en ekonomik araci vrriyor.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;594516
Gecmis olsun. axa sigortanin kafasinin iyi oldugu zamana denk gelmissin. Cunku benim passat serviste iken 1.2 benzinli corsa vermislerdi dizel istememe ragmen olmamisti. Policede ekonomik sinif arac verilir yaziyor, aracin hangi segment olduguna bakmadan en ekonomik araci vrriyor.

Benim kasko'da Axa'dan ama poliçede ekonomik araç verilir falan yazmıyor.

"Daha üst sınıf araç istenirse aradaki farkı müşteri öder" diyor sadece.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;594634

Gecen yilin policesini bulamadim ama bu yilki policede accent era, linea, corsa vb ayni sinif diger araclardan verilir yaziyor. Sirket allianz

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;594634

Haklisin ayni sekmentte araba vermek zorundalar ama sen kabul edersen alt sekment gonderiyor. Ilk gun 2016 toyata corolla teklif ettiler kabul etmedim ikinci gun 2016 octavia teklif ettiler etmedim 3.gun insignia dediler tamam gonderin kabul ediyorum dedim. 1saat sonra aradilar arabada sorun ciktik sizide cok magdur ettik e180 var ama benzinli kabul edermisiniz dediler bende direk atladim biraz sansliydim sanirsam :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;594636
Gecen yilin policesini bulamadim ama bu yilki policede accent era, linea, corsa vb ayni sinif diger araclardan verilir yaziyor. Sirket allianz

Alıntı yapılan: abeyy;594637
Haklisin ayni sekmentte araba vermek zorundalar ama sen kabul edersen alt sekment gonderiyor. Ilk gun 2016 toyata corolla teklif ettiler kabul etmedim ikinci gun 2016 octavia teklif ettiler etmedim 3.gun insignia dediler tamam gonderin kabul ediyorum dedim. 1saat sonra aradilar arabada sorun ciktik sizide cok magdur ettik e180 var ama benzinli kabul edermisiniz dediler bende direk atladim biraz sansliydim sanirsam :)

İstanbul'daki kiralık araç şirketlerinde peynir ekmek gibi passat olduğu için (hatta hepsi beyaz 1.6 TDI DSG comfortline) direkt bunu veriyorlar :) muadil olduğu için de bir şey diyemiyorsunuz.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bende 3 günlüğüne ikame araç kullanmak zorunda kaldım, c elyyse dizel vermişlerdi bir 10 15 gün önce. Sözleşmenin şartlarına bakmam lazim, hangi araç verileceğine dair. ama, elyse'ye binene de allah yardim etsin. Elimde kalmadan versem diye işyeri ev dışında hic kullanmadım, market alışverişi bile yapmadım.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Guzel sans. Merso e serisinden basliyo hakikaten.

Onumdeki hayat seruvenimde ruya arabalarim arasinda e55 amg durur hep bi kosede.

Gelmisim 40-45 yasina, yas inceden kemale gobek direksiyona ermis. Coluk cocuk boyumuzca olmaya baslamis e kan da gurul gurul deli akiyo ama hala ne de olsa eski kurtlardaniz, cicek gibi olur e55 amg :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;594758
Guzel sans. Merso e serisinden basliyo hakikaten.

Onumdeki hayat seruvenimde ruya arabalarim arasinda e55 amg durur hep bi kosede.

Gelmisim 40-45 yasina, yas inceden kemale gobek direksiyona ermis. Coluk cocuk boyumuzca olmaya baslamis e kan da gurul gurul deli akiyo ama hala ne de olsa eski kurtlardaniz, cicek gibi olur e55 amg :)

Reyiz yanlis anlama amma 40 yasinda boyunca cocuk istiyorsan biraz acele et Merso kolay. :)
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;594766
Reyiz yanlis anlama amma 40 yasinda boyunca cocuk istiyorsan biraz acele et Merso kolay. :)

Kardes bizde uzun boy erken gelisim genetik. 14 yasimda boyum 1.82 di benim :)

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Herkesin cumhuriyet bayrami kutlu olsun :)

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;594791

Herkesin cumhuriyet bayrami kutlu olsun :)

Sizin de bayramınız kutlu olsun
Arabanın verdiği mutluluk yüzünüzden okunuyor :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Aynı aracı yaklaşık 5 aydır kullanıyoruz,Mercedes başka gerçekten :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;594498
Geçmiş olsun.

Eski işyerinde patron Peugeot 508SW Alure kiralamıştı ancak henüz araç hazır olmadığı için bir hafta-on günlüğüne C180 1.6 Komp. vermişlerdi. Bir hafta sonra 508' e yani üst sınıfa geçmesine rağmen C180' i aradığını söylemişti.

Yalnız 508 ile C180 aynı sınıfta,ikisi de D segmenti abi :aman:

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: abeyy;594378
E180 otomatik. Kucuk bi kaza forumdada paylasmistim gecenlerde tesekkur ederim. Kesinlikle oyle merdecese binmemeli bence bi insan yoksa arabalara bakisi degisir :)

Kullandım bu aracı, o kasaya, o süzülüşe 1.6 motor yetmiyor, yakışmıyor, yavan kalıyor. 250CDİ 4 Matic i kullanmanızı tavsiye ederim. E180 e binmek istemezsiniz...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;594795
Kullandım bu aracı, o kasaya, o süzülüşe 1.6 motor yetmiyor, yakışmıyor, yavan kalıyor. 250CDİ 4 Matic i kullanmanızı tavsiye ederim. E180 e binmek istemezsiniz...

Yetmiyor kısmı görecelidir,babam gibi 51 yaşında hızla,hızlanmayla işi olmayan,sakin sakin giden biriyseniz o motor fazla bile geliyor :)