škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android interface..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zafer1979

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;591729
Ben kullanıyorum. Telefon Sony Z3, kablo orijinal, Android Auto'nun son sürümü (apk'dan indirmiştim) ve gereksinim olan google programları yüklü (google, google haritalar, google play music). Böylelikle hareket halinde de google navigasyon, arama mesajlaşma menüsü (bunu bluetooth ile de yaparsınız zaten, hem de sesli komut ile) ve google play music özelliklerini kullanabiliyorum.

İlaveten araç dururken mirrorlink ile telefonun ekranını aynen boleroya aktarıp tüm programları birebir kullanabiliyorum (hareket halinde maalesef bu iş mümkün değil, mirrorlink programları kapatıyor).

Merhaba, araç dururken video izliyebiliyomusunuz.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zafer1979;591838
Merhaba, araç dururken video izliyebiliyomusunuz.

Evet izleyebiliyorum. Şu şekilde düşünün; Z3 telefonumun ekranını aynen bolero ekrandan kullanıyorum. Ana ekranlar ve arayüzler de aynı. Sadece bolerodaki ana ekran dikey değil, yatay.

Çevrimdışı Zafer1979

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;591861
Evet izleyebiliyorum. Şu şekilde düşünün; Z3 telefonumun ekranını aynen bolero ekrandan kullanıyorum. Ana ekranlar ve arayüzler de aynı. Sadece bolerodaki ana ekran dikey değil, yatay.

cevap için teşekkür ederim. bende haritalar çalışıyor ama telefonumun ana ekranı çıkmıyor. acaba versiyon farkımı vardır. sizin versiyon hangisi.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zafer1979;591879
cevap için teşekkür ederim. bende haritalar çalışıyor ama telefonumun ana ekranı çıkmıyor. acaba versiyon farkımı vardır. sizin versiyon hangisi.

Android versiyonunu soruyorsanız şu an 6.0 ama 5.0 iken de çalışıyordu.

Çevrimdışı Zafer1979

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;591902
Android versiyonunu soruyorsanız şu an 6.0 ama 5.0 iken de çalışıyordu.

android auto 'nun versiyonunu öğrenebilirmiyim. benim telefon samsung s6 6.0.1

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
samsung'un birçok versiyonunda mirrorlink desteklenmez. mirrorlink en iyi sony'de çalışıyor diye biliyorum.
yani sizin telefonda yada araçta bir sorun yok.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zafer1979;591922
android auto 'nun versiyonunu öğrenebilirmiyim. benim telefon samsung s6 6.0.1

Bir üstte arkadaş yazmış zaten. Mirrorlink, Sony ve HTC telefonlarda düzgün çalışıyor. Diğerlerinde uyum problemi olabiliyor.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;591984
Bir üstte arkadaş yazmış zaten. Mirrorlink, Sony ve HTC telefonlarda düzgün çalışıyor. Diğerlerinde uyum problemi olabiliyor.

ben Andorid auto 1.6.2.81030_(2825091*relase) 16281030_minAPI21(armeabi-v7a(nodpi) versiyonunu kullanıyorum. telefon LG G3. dosyanın adı bu şekilde.