škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB 2.0 TDİ 190 PS 4X4

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç hayırlı olsun.

"Premium alınabilirdi" denir bu durumlarda hep,  alınabilir de zaten. Ancak tamamen aynı dolulukta; motor, güç, aktarma vb. açılardan yakın bir premium kaça alınabiliyor bunu bakmak lazım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oncelikle hayirli olsun. Gercekten cok cok guzel tercih. Bi kurban kesilmeyi hakeden bi tercih hatta :)

Sonra premium alinabilir diyen arkadaslara sesleniyorum superb lk zateb premium bir aractir. Lk nin ne anlama geldigine bakin ondan sonra karar verin derim.
Onunde bir amblem var diye daha bos daha kalitesiz ve daha pahali bir araba almak tamamen sacmalik.

Su var insani adam eden onemli bir kisi haline getiren markalar degil kendisidir. Altinda bmw mercedes olmayinca adamligi biten insanlardan olmamak gucunu markalardan almamak lazim ;)

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu farklı yerlere çekmeden devam edelim lütfen :)    
 Eğri oturup doğru konuşalım Mercedes E serisi nerdeee superb nerde.  LK donanım diyorsanız gidin hyundaide opsyonlar o kadar ucuzki full + full tucsonu beleşe alıyorsunuz.  Opsyona çok takılmayın arabayı araba yapan opsyon olsaydı hyundai en iyi araba olurdu

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
170 milyar a sıfır E kasa dizel varsa hmn alalım 170 milyar anca C kasa 1.6 dizel alınır anca

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müthiş bir araba tercih etmişsiniz, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
Türkiyedeki ilk lk süperb olabilir sizinki...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;567314
 Eğri oturup doğru konuşalım Mercedes E serisi nerdeee superb nerde.  LK donanım diyorsanız gidin hyundaide opsyonlar o kadar ucuzki full + full tucsonu beleşe alıyorsunuz.  Opsyona çok takılmayın arabayı araba yapan opsyon olsaydı hyundai en iyi araba olurdu

Hyundai de opsiyon yok hocam herşey standart belirteyim istedim

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Malesef ilk olmayacak, istanbul avekten araç bakmaya gittiğimde trabzona gitti 2.0 4x4 l&k siyah, benim de içim gitti onunla birlikte :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk araç 2.0 Tdi L&K Superb.:spr::spr:

Hayırlı olsun.
elegance=ugurcnplt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;567330
Hyundai de opsiyon yok hocam herşey standart belirteyim istedim

Kusuruma bakmayın paket demek istedim tucsonda 4 farklı paket vardı galiba ve paketlere eklenen özelliklerle aradaki fiyat farkı komediydi. Yani benim için arabanın özellikleri değil altyapısı iç malezeme kalitesi yol tutuşu sessziliği konforu önemli ve iddaa ediyorum skoda superb ne konfor açısından ne de yol tutuşu sağlamlık rafinelik açısından mercedes e serisini geçemez .  Ama tasarımı konusunda konuşmam çünkü zevktir iç dizayn hkkında konuşmam zevktir.  Superb çok geniş içi buna bende bayılıyorum ama gelipte mercedes e serisi üzerine çıkrmayın yazıktır :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mercedes E serisi dizelleri 250.000 den daha pahalı değilmiydi?

Eğer Superb fiyatınaysa basarım krediyi bende alıyım bir tane.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kendi fikrine, tercih ve beğenisine saygı duyulmasını isteyen insan önce durup bir kendine bakmalı. Beyhude bir tartışma bu; belli bir bir kafa yapısındaki adama birşey anlatamazsınız, boşuna uğraşmayın...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;567344
Kendi fikrine, tercih ve beğenisine saygı duyulmasını isteyen insan önce durup bir kendine bakmalı. Beyhude bir tartışma bu; belli bir bir kafa yapısındaki adama birşey anlatamazsınız, boşuna uğraşmayın...

:) okudukça güldüm size. Bu forumdaki adminler hep böyle tebrikler !

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;567359
:) okudukça güldüm size. Bu forumdaki adminler hep böyle tebrikler !

Kusura bakmayın ama haklılar. Siz olayı biraz kıvırmaya çalıştınız. Örnek verdiğiniz araçla olan fiyat farkına 2 tane fabia alınıyor. Yada şöyle diyeyim bir adet octavia. Siz 200 bin tl lik mercedes dediniz bizde o fiyata mercedes takoz gibi dedik. Donanım, konfor, performans farkı var dedik. E serisi vs dediniz.

Çevrimdışı mfuluat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;567361
Kusura bakmayın ama haklılar. Siz olayı biraz kıvırmaya çalıştınız. Örnek verdiğiniz araçla olan fiyat farkına 2 tane fabia alınıyor. Yada şöyle diyeyim bir adet octavia. Siz 200 bin tl lik mercedes dediniz bizde o fiyata mercedes takoz gibi dedik. Donanım, konfor, performans farkı var dedik. E serisi vs dediniz.

Katılıyorum. Daha önceki yazılarda da kimse zaten her yönden Superb, E serisinden iyidir demedi. Ama insanların belirli kriterleri ve bütçeleri var. Sonuç olarak Fiyat/performans ve donanım açısından en uygun seçenek şu anda Skoda Superb görünüyor. Ör. En son bahsedilen Mercedes Dizel E Serisinin (E 250 BlueTEC 4MATIC) modelinin şu an liste fiyatı 317.600 TL, ayrıca kasa da değişeceği için bu değerlerin de bir miktar artacağını düşünüyorum. Bırakın Skoda Octavia'ı, aradaki farka neredeyse Superb alınacak.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;567314

Lk dediginiz aracin ne olduguna bir bakin, sonra da gidin e serisine bakin. 75liralik superble karistirmayin. Aradaki fark sadece donanim degil. Yalitimi dosemesi iviri ziviri herseyiyle farkli uretilir lk serisi. Bir tek gogus ayni kalir. Iki araca da baktiginizda arada aman aman fark olmadigini goreceksiniz kalite bakimindan.

Alıntı yapılan: DuMaN38;567329
Müthiş bir araba tercih etmişsiniz, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
Türkiyedeki ilk lk süperb olabilir sizinki...

Abi sanirim var 1-2 tane daha. Gecen istanbul parkta bi 4x4 vardi. Lk harici geldi mi 4x4?