škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maalesef Superb Serüvenim Bitti

haberci · 97 · 21790

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Hayırlı olsun, Rabbim kaza bela vermesin. Yakıt tüketim değerlerinizi bekliyoruz.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kocaeli-Aydın arası 7,4 litre ortalama verdi bazen 160'a çıktım ama genelde 120 civarı kullandım. Bir ara rampalı, dönemeçli, bozuk satıhlı tek şerit yola girdim, 40 km civarıydı orada bayağı ortalamanın arttığını gördüm çünkü ortalama hızım burada 25' kadar düştü. Gaz fren rampa falan derken 40 km'lik bu kısım beni de arabamı da yordu:-)))) Şuan 600 km civarı ortalama tüketim 8,1 civarı gösteriyor ama Kocaeli'nden geliş hariç son 80 km hep şehir içi.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: haberci;549107
Kocaeli-Aydın arası 7,4 litre ortalama verdi bazen 160'a çıktım ama genelde 120 civarı kullandım. Bir ara rampalı, dönemeçli, bozuk satıhlı tek şerit yola girdim, 40 km civarıydı orada bayağı ortalamanın arttığını gördüm çünkü ortalama hızım burada 25' kadar düştü. Gaz fren rampa falan derken 40 km'lik bu kısım beni de arabamı da yordu:-)))) Şuan 600 km civarı ortalama tüketim 8,1 civarı gösteriyor ama Kocaeli'nden geliş hariç son 80 km hep şehir içi.

Hocam mesela şunu deneyin yola çıktığınızda...

Mesela bir depo yakıt aldınız. Uzun yolculuğa çıkacaksınız (500 km ve üstü)...
1 depoyla 160-180 km hızları arasında kaç km yapacaksınız...

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Ben de düşünmüştüm superb almadan önce. Hem maddi durum hem de fiyat performans oranında sadece premium olması beni uzaklaştırmıştı.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belesız güzel günlerde kullanın aracınızı. Maaşallah. Güzel seçim yapmışsınız, benimde ve hatta çoğu kişinin gönlünden geçen 5 serisidir :) Gerisi teferruattır.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Verebileceği parayla alınabilecek en iyisi aranır...Golf alabileceksem, ne işim olur fabiayla, octaviayla?...
olması gerekeni yapmışsınız, kazasız-cezasız....
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir tercih yapmışssınız. Harika bir araç. Allah kaza bela vermesin. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kardeş hayırlı uğurlu olsun...

kazasız belasız kullan..

Allah kısmet eder herşey yolunda giderse 2 sene sonra bende bir E serisi veya 5 serisi terfisi yapıcam...

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun... kazasız sürüşler diliyorum....

Arabanızın içi gerçekten tam Premium havasını çok güzel yansıtıyor.... Dış görünümü de gayet güzel... Ama bence Superb'in dış tasarımı çok daha göz alıcı, çok daha akıcı ve farklı... İç görünümde ise BMW fark yaratmış....

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı ugurlu olsun, iyi günlerde kullanın, çok güzel bi araç almıssınız, bu arada BMW nin yeni nesil benzinlileri icin yakıt olarak ekonomik diyorlar, gerçi bu aracın koltuguna oturdugumda ekonomi yapacağımı hic sanmam,

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kazasız belasız kullanın. imkanınız elveriyorsa tabii ki bmw ve mercedes. bir süre forumdan kopmadan deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle,çok güzel bir araba almışsınız.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel günlerde kullanın. Kazasız belasız ağız tadıyla..

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı akdin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun,güle güle kullanın. Yağmurlu,karlı havalarda sürüş nasıl?