škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb paspas tavsiye

Leca · 99 · 20770

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Malum önümüz yağmur çamur ve bende bu sebeple aracıma kauçuk paspas almak istiyorum. istanbul avrupa yakası tavsiye edeceğiniz bir yer ve ürün var mıdır ?

Siz kaça aldınız ? Görsel vs var mıdır ? İnternetten alışveriş sitelerinde hep ayni resim var ama biraz garip geldi bana:confused:

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende araştırdım biraz hatta ST ye 3D paspas varmı diye sordum yokmus ozel taleple getiriyorlar dedi. internette  bunu buldum bende (ADRES) ama alan var mı nasıl bir malzeme bilmiyorum. sahibindende beyaz satılık bir araça uygulanmışlar gayet güzel duruyordu. fıyata deger degmez karar veremedım.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Obi_Y;541532
Bende araştırdım biraz hatta ST ye 3D paspas varmı diye sordum yokmus ozel taleple getiriyorlar dedi. internette  bunu buldum bende (ADRES) ama alan var mı nasıl bir malzeme bilmiyorum. sahibindende beyaz satılık bir araça uygulanmışlar gayet güzel duruyordu. fıyata deger degmez karar veremedım.

İnternetteki tüm alışveriş sitelerinde bu paspasın resmi var ve açıkçası çok kaba duruyor. Alıpta aracına uygulayan var mı acaba bunu ? Araçta nasıl durduğu önemli açıkçası. Saçma sapan birşeyle de karşılaşmayalım sonra :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
goruntuye aldanmayin. o kadar kaba bir goruntudu yok. evet havuz yapisi icin cikintilar var ama belli olacak kadar degil.

ben octi de kullaniuorum ve cok memnunum. oyle ki yazin hali pas pasa bile gecmiyorum. Her turlu tozu pisligi icinde tutyor ve pas pas altindaki zemine gecirmiyor.

tek dikkat edeceginiz nokta araca uyumlu olmasi. aksi halde oturmayip saga sola kayiyor.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;541590
goruntuye aldanmayin. o kadar kaba bir goruntudu yok. evet havuz yapisi icin cikintilar var ama belli olacak kadar degil.

ben octi de kullaniuorum ve cok memnunum. oyle ki yazin hali pas pasa bile gecmiyorum. Her turlu tozu pisligi icinde tutyor ve pas pas altindaki zemine gecirmiyor.

tek dikkat edeceginiz nokta araca uyumlu olmasi. aksi halde oturmayip saga sola kayiyor.

Ozaman netten değil de daha çok gidip görerek almak ve uymaması durumunda da değiştirebilmek önemli. Yok mudur hiç bilen gören alan duyan paspas :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet net biraz afaki oluyor, gerçi alıp olmazsa iade edebilirsiniz ama zaman kaybı olabilir.

Aslında ilanların çoğu İstanbul'daki tuning shop ve aksesuarcılardan oluyor. Sizin bulmanız daha kolay.

Yakınmısınız bilmiyorum ama ben A7 için olan 3D paspasları Sem-Tuning den almıştım. Bir bakın isterseniz

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;541614
Evet net biraz afaki oluyor, gerçi alıp olmazsa iade edebilirsiniz ama zaman kaybı olabilir.

Aslında ilanların çoğu İstanbul'daki tuning shop ve aksesuarcılardan oluyor. Sizin bulmanız daha kolay.

Yakınmısınız bilmiyorum ama ben A7 için olan 3D paspasları Sem-Tuning den almıştım. Bir bakın isterseniz

Bilgi icin tesekkurler, bir goz atmakta fayda var.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yüncüler den orjinal kauçuk paspas aldım. Arka koltuklarda tüm sek için olan parçayı da hediye ettiler şu anda zeminin tamamı korunuyor 200 liraya toplam aldım

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;541647
Ben yüncüler den orjinal kauçuk paspas aldım. Arka koltuklarda tüm sek için olan parçayı da hediye ettiler şu anda zeminin tamamı korunuyor 200 liraya toplam aldım

Resim atma şansınız var mıdır ? Orijinal paspap da aklımda olan birşeydi. Araçta nasıl durduğunu da merak ediyorum açikçası.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;541647

Bugün aradım yüncüleri ama 250 tl fiyat verdiler. siz aracı oradan aldınız diye mi öyle fiyat verdiler acaba? izmir vosmeri aradım orası da 250 tl dedi. orijinalin yakından resimleri superskoda.com da gördüm. bence güzel bir ürüne benziyor. 130-140 tl verip yerine oturmayan bir şey almak istemem. cumartesi canlı görmek için izmir vosmere gideceğim orijinal ürünleri görmek için. çift taraflı bagaj HAVUZU sormuştum ama öyle bir yok. çift taraflı bagaj ÖRTÜSÜ var. yani yan yükseltiler küçük parmağınız kadar. bagaj havujunu yan sanayi alacağız herhalde. skodanın orijinal bagaj havuzu var ama yan yükseltileri oldukça yüksek ama fiyatı da yüksek.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;541724
Bugün aradım yüncüleri ama 250 tl fiyat verdiler. siz aracı oradan aldınız diye mi öyle fiyat verdiler acaba? izmir vosmeri aradım orası da 250 tl dedi. orijinalin yakından resimleri superskoda.com da gördüm. bence güzel bir ürüne benziyor. 130-140 tl verip yerine oturmayan bir şey almak istemem. cumartesi canlı görmek için izmir vosmere gideceğim orijinal ürünleri görmek için. çift taraflı bagaj HAVUZU sormuştum ama öyle bir yok. çift taraflı bagaj ÖRTÜSÜ var. yani yan yükseltiler küçük parmağınız kadar. bagaj havujunu yan sanayi alacağız herhalde. skodanın orijinal bagaj havuzu var ama yan yükseltileri oldukça yüksek ama fiyatı da yüksek.

Paspas takımı içinde gayet okkalı bir fiyat çıkartmışlar :)

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;541726
Paspas takımı içinde gayet okkalı bir fiyat çıkartmışlar :)
Octavianınkine 165 dedikten sonra superb için söyledikleri normal.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YURTdışında 120 tl olan ürüne 250 tl vermek de insanın zoruna gidiyor.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;541731
YURTdışında 120 tl olan ürüne 250 tl vermek de insanın zoruna gidiyor.

Piyasa da yok mudur hiç şöyle kaliteli güzel araca uyan; fiyatıda uçuk olmayan bir paspas seti :( Alan kullanan yok sanırım hiç.

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben yukarıdaki linktekini alıp geçecektim burada yazılanları okuyunca vazgeçtim [emoji3]