škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon güncellemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
güncelleme ile mirrorlink özelliği aktive olabiliyor. http://updateportal.skoda-auto.com/ adresinden motor VIN numaranız ile sorgulatabilirsiniz. (bu bilgiyi araştırıken buldum adresten kontrol edin ben girdim güncelleme varmı yokmu anlayamadım

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medcezir03;545610
güncelleme ile mirrorlink özelliği aktive olabiliyor. http://updateportal.skoda-auto.com/ adresinden motor VIN numaranız ile sorgulatabilirsiniz. (bu bilgiyi araştırıken buldum adresten kontrol edin ben girdim güncelleme varmı yokmu anlayamadım
Ben de linke baktım. Vın kodunu girince güncelleme olduğunu söylüyor ama indirme sekmesi falan yok. Yada telden girdiğim için görünmüyor.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sayın Atly senin vin kodunu verirsen ben bakayım bilgisayardan istersen

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı CursetH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar 2013 modellere güncelleme yapabilen varmı

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Arabayı bekliyorum. Ocak ayında teslim edecekler. Araç Octavia 1.6 TDI DSG Syle paket. Arabayı incelediğimde smartlink sekmesini gördüm. Navigasyonu telefon aracılığıyla kullanabiliriz ama eğer apple ve android buna ülkemizde izin verirse diye biliyorum. Arabayı teslim aldığımda deneyeceğim ilk özellik bu olacak bakalım.

Az kaldı Ocak ayının gelmesine...

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aktif olarak gelirse kullanırsınız benden 790 lira istediler

Çevrimdışı deathrider

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende de mirror link sekemsi var ama aktif değil.. 2015 aralık

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;548597
Aktif olarak gelirse kullanırsınız benden 790 lira istediler

Biraz önce konuştum servisle aracı teslim almaya geldiğinizde konuşuruz dedi. Ustasına da sordu açıldığını söyledi. Ben servisten satıştan çok memnunum doğrusu.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi servis eğer ücretsiz açarlarsa paylaşırsanız seviniriz

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Erzurumda hocam. Ocak ilk hafta teslim alacağım. Öncesinde servise çekip kontrol ettireceğim aracı almadan. Duruma göre yazarım.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;548766
Hangi servis eğer ücretsiz açarlarsa paylaşırsanız seviniriz

Tekrar merhaba,

Bugün servise gittim. Gitmişken sordum tekrar. Servisteki usta cdler geldi dedi. Mail falan gelmiş. Adamın dediği cd ücretli, aktivasyondan haberi yok bence. Ücret olarak da 2000-3000 lira dedi. İçimden ya sabır dedim. Biz dedim aynı olaydan söz etmiyoruz dedim, yoo dedi apple car play, ben dedim o dedi böyle gitti işte konuşma. Orjinal paspas aldım 145 lira. Karım bu oldu.

Satış müdürüne gittim ardından, ben o konuyu araştıracağım Pazartesi haberleşiriz dedi. Hayırlısı.

Arabayı aldığımda video çekeceğim. Torrent korsan falan filan bu işi halledeceğim. Güncelleme için 3000 lira mı? Opsiyonlu alırdım aracı daha iyi.

Neyse selamlar, saygılar.

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;548803
Erzurumda hocam. Ocak ilk hafta teslim alacağım. Öncesinde servise çekip kontrol ettireceğim aracı almadan. Duruma göre yazarım.

Ben de aracı Erzurum'dan aldım. Bilgi alır almaz yazarsanız çok sevinirim. ona göre gelip bu yazılım işini halletmek istiyorum.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kursad2566;551320
Ben de aracı Erzurum'dan aldım. Bilgi alır almaz yazarsanız çok sevinirim. ona göre gelip bu yazılım işini halletmek istiyorum.

Kısmetse hocam, çözeriz bu işi. Kazasız belasız kullanın. Hayırlı olsun.