škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeti motor arizasi

ceriza · 34 · 14166

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;485425
Sanırım ceriza terk-i diyar eyledi hiç bi cevap yazmadı

Hayrettin Bey size de geçmiş olsun.

ceriza Şubat'tan beri girmemiş zaten foruma..
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
farkındayım ama gerçekten ne yaşadıgını merak ediyordum ben şuan çok memnunum dsg den hiç bir sikintim yok elhamdûlîllah
bu arada teşekkür ederim iyi dileginize
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı rgokalp

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Triger sorunu benim aracımda da çıktı. Araç dsg değil, manuel 2010 model. NOx ışığı yanınca Yüce Otoya götürdüm öyle tespit edildi, ancak daha öncesinde de yaklaşık 2.5 yıldır ilk çalıştırmada forumda diğer arkadaşların belirttiği şırlama sesi bende de vardı. Neyse 27 Aralık 2014'te Yüce Oto'ya götürdüm, triger setlerinin fabrika tarafından revize edilmekte olduğunu, şu anda Türkiye'de temin edilemediğini, fabrikadan isteteceklerini söylediler. O günden bu yana triger seti bekliyoruz. Servis teknisyeni aracı böyle kullanmanın tehlikeli olduğunu söyledi ama araç kabul birşey olmayacağını söyledi, ikame araç istedim vermediler. Aracı güç bela eve getirdim, istop etti şimdi yerinden de kalkmıyor. Tekneler için bir söz vardır bir alırken bir satarken sevinirsiniz diye, sanırım Yetiler için de bu söz geçerli. Maalesef satış sonrası çok yetersiz ve araçlar iyice test edilmeden piyasaya sürülmüş. Elinde triger seti olan varsa ya da nereden bulabileceğimi bilen varsa yardım lütfen.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Ragıp Bey.

Triger değişiminin ücretsiz/ücretli yapılacağına dair bir şey söylediler mi size? Geçmiş olsun :)