škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti 1.2 Dsg Beygir Gucu Artirma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mandioka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 1.2 TSI Dsg  105 hp bir aracta beygir gucu yukseltme islemi yapan oldu mu ya da bu konuda ne biliyorsunuz?

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yanlış anlamayın ama neden beygir yükseltme olayına merak sardınız?  tekrar söylüyorum yanlış anlamayın benimde haftaya arabam gelecek 1.2  dsg, diğer forumda da bir arkadaş değinmiş bu konuya... acaba performans  yeterli gelmedimi.? ben aracı iki kez test ettim açıkçası beni gayet  tatmin etmişti... ama böyle konuları okudukça acaba bilmediğim bir şeymi  var diyorum....

Çevrimdışı Mandioka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabanin var olan beygir gucu ve performansi ile ilgili en ufak bir sikayetim yok, yaklasik 7000 km yol yaptim. Hatta araba yuklu, klima acik ve 5 kisi seyahat ederken bile tatmin ediyor. Benimkisi oncelikle merak ve daha fazlasi nedir sorusuna cevap aramak. Farlarim iyi ama xenon olsa ne olur demek gibi birsey.. Iciniz rahat olsun, bu motor bana gore 1.2 gorunumlu bir 1.6 :)) ... Simdiden hayirli olsun cok keyif alacaksiniz. Eminim cok heyecanlisiniz..

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sağol kardeş... içimi rahatlattın...
şöyle bi sitte var idi http://www.racechip.de/      birisi 1.4 tsı tiguanına uygulamış ama pek tatmin olmamıştı açıkçası... uygulamaları filan videolu göstteriyo site....

Çevrimdışı pureman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
en iyisi abt ama yeti için henüz yapmadılar (1.2 tsi için)..

golfün aynı motoruna 140 hp 220 tork yaptılar..

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En iyisinin ABT olduğunu düşünmüyorum, zaten VW nin bile garantili ABT kampanyası bitti, artık VW abt li araçlara garantiye devam etmiyor. ABT yaptırıp motoru, şanzımanı olduğu gibi 0'dan koyduran bir dolu arkadaşım var. Ama kullanımda önemli tabii.
Alıntı yapılan: pureman;261723
en iyisi abt ama yeti için henüz yapmadılar (1.2 tsi için)..

golfün aynı motoruna 140 hp 220 tork yaptılar..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ABT inanılmaz yüksek paralar istiyor chip için ve verdiği hp ve tork sağlıklı bir chip işlemine göre çok az.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün aracımı teslim aldım ve performansı beni oldukça tatmin etti....  korktuğum gibi olmadı izmir-manisa arasında bilen bilir sabuncubeli  geçidi vardır yokuşlu mokuşlu bir yol... klima açık güldür güldür  gitti... :))

Çevrimdışı Mandioka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle