škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Superb Sedan araç arkası bisiklet taşıyıcı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmuludag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
1 ay kadar önce aldığım suberb aracıma araç arkası bisiklet taşıyıcı kullanabilir miyim? Cam kapak olduğu için bi problem yaratır mı? uygulayan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var veya varsa görsel çok daha iyi olur:) şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda aksesuar katloloğunda orjınal bisiklet taşıma aparatı mevcut. Ancak gecen hafta sonu sorduğumda bana yapamayacaklarını belirtmişlerdi. Bence siz bulunduğunuz bölgedeki servise bir danışın. Eğer yapılabilirse arka plakalığın orda çok şık duruyor ayrıca aracın kaportasınıda zarar vermez diye düşünüyorum.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;634178
Skoda aksesuar katloloğunda orjınal bisiklet taşıma aparatı mevcut. Ancak gecen hafta sonu sorduğumda bana yapamayacaklarını belirtmişlerdi. Bence siz bulunduğunuz bölgedeki servise bir danışın. Eğer yapılabilirse arka plakalığın orda çok şık duruyor ayrıca aracın kaportasınıda zarar vermez diye düşünüyorum.

bu dediğiniz çeki demiri ne takilan modeller (farklı şeylerden bahsetmiyorsak). çeki demiri olmadan onları takmak mumkun olmuyor ne yazık ki.

bisikletciye gitseniz uydurmaya çalışacaklar ancak Thule nin sitesinde uyumlu yok gözüküyor

https://www.thule.com/en-gb/gb/bike-rack/trunk-bike-racks?q=6TgXeTFiy

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka camin ust kenarinda stop lambasinin hizasina gelen bolumde sac aksam cam kenarina uzatilmistir. Normal bisiklet tasiyici kullanabilirsiniz. Tasiyici kancalari camdan destek almamali zaten.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bisiklete önem veren skoda markasının bu konuda çözümü yok mu? çok mu pahalı?

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bu bisiklet taşıma olayına çözüm arıyorum ancak bulamadım maalesef. Tavan rayı için servisten fiyat aldım; akseuar indirim kampanyası ile 1053 tl fiyat çıkartıyorlar + 513 tl bisiklet taşıyıcı: Toplam maliyet 1500/1600 tl . Değer mi ? Hayır değmez.
 Ucuz yollu tavan rayı falan bakiyorum ama onları da bulamadım :(

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha dün akşam deli gibi yagan yagmurda 50 liralık tasıyıcıyı takıp bisikleti götürdüm. Daha öncede uzun yol yapmışlıgım var. Valla kütük gibi duruyor.