škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Donanım paketleri hakk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı superbersin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba ismim Ersin.
Şirket aracı olarak Jetta kullanıyorum, 8 Nisan itibariyle sözleşme doluyor, bu süreçte terfi ettiğim için üst segmentten araç alabileceğimi söylediler ama müdürüm Passat kullandığı için kira bedeli ondan düşük olması gerekiyordu. Ben de araştırmalarım sonucunda Superb olarak karar verdim.
Prestige paket istedim ama artık ne geleceği kısmet.
Aracı kullanmaya başlayınca daha efektif kullanacağım forumu ama şimdiden sormak istediğim birşey var.
Skoda.com.tr'nin kullanımı biraz sıkıntılı çok net görülemiyor bir çok şey. Paketler arasındaki farkları daha net görebileceğim bir site var mıdır? Ya da siz paylaşabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbersin;633008
Arkadaşlar merhaba ismim Ersin.
Şirket aracı olarak Jetta kullanıyorum, 8 Nisan itibariyle sözleşme doluyor, bu süreçte terfi ettiğim için üst segmentten araç alabileceğimi söylediler ama müdürüm Passat kullandığı için kira bedeli ondan düşük olması gerekiyordu. Ben de araştırmalarım sonucunda Superb olarak karar verdim.
Prestige paket istedim ama artık ne geleceği kısmet.
Aracı kullanmaya başlayınca daha efektif kullanacağım forumu ama şimdiden sormak istediğim birşey var.
Skoda.com.tr'nin kullanımı biraz sıkıntılı çok net görülemiyor bir çok şey. Paketler arasındaki farkları daha net görebileceğim bir site var mıdır? Ya da siz paylaşabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,
Şimdiden hayırlı olsun aracınız. Aşağıdaki lnkte araç özellik ve donanımlarını  karşılaştırabilirsiniz.
http://www.arabalar.com.tr/araba-karsilastirma/1-1-209546

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Hoşgeldiniz tercihiniz gayet güzel olmuş hiç pişman olmayacağınız kanaatindeyim.
Aslında Linkte detayıyla basit anlatımı var ilk defa görüntülüyorsanız belki ondan bir garip gelmiş olabilir size.
Active-Comfort-Style-Prestige olarak belirtmiş
Actviede belirtilen herşey örneğin comfortta var comfortta yazan donanım ilave active pakette olmayan donanımlardır , akabinde style ve prestige geliyor aynı bu şekilde style ve prestige paketlerde geçerli.Ben passat ile superB araştırmasının yoğun neticesinde passatı elemek çok zor olmadı iyi ki almışım.
Paketler arası kısa bir örnek vermek gerekirse

Style Paket ( Orta)  Prestige Paket (Ful) arasında ki fark

Prestige pakette olup Stylede olmayanlar;

LED iç ambiyans aydınlatması
Elektrikli bagaj kapağı
Isıtmalı ön ve arka koltuklar
Alcantara/Deri koltuk döşemesi.
Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi (KESSY)
Arka Park Kamerası
18" jantlar

Çevrimdışı superbersin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Bugün gidip bir de test sürüşü yaptım. Umarım kazasız belasız kullanmak nasip olur.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;633012
Hoşgeldiniz tercihiniz gayet güzel olmuş hiç pişman olmayacağınız kanaatindeyim.
Aslında Linkte detayıyla basit anlatımı var ilk defa görüntülüyorsanız belki ondan bir garip gelmiş olabilir size.
Active-Comfort-Style-Prestige olarak belirtmiş
Actviede belirtilen herşey örneğin comfortta var comfortta yazan donanım ilave active pakette olmayan donanımlardır , akabinde style ve prestige geliyor aynı bu şekilde style ve prestige paketlerde geçerli.Ben passat ile superB araştırmasının yoğun neticesinde passatı elemek çok zor olmadı iyi ki almışım.
Paketler arası kısa bir örnek vermek gerekirse

Style Paket ( Orta)  Prestige Paket (Ful) arasında ki fark

Prestige pakette olup Stylede olmayanlar;

LED iç ambiyans aydınlatması
Elektrikli bagaj kapağı
Isıtmalı ön ve arka koltuklar
Alcantara/Deri koltuk döşemesi.
Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi (KESSY)
Arka Park Kamerası
18" jantlar

arkadaşa ek bide arka camda silecek mevcut.

Çevrimdışı superbersin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tercihim dışında araç geldiği için üzüldüm. Superb Prestige olmadı, kira bedeli bütçeyi aşmış. Araçları kiraladığımız şirketin elinde 2017 model sıfır Passat Impression varmış, uygun fiyata onu teklif ettiler, şirketim bana sundu, ben de kabul ettim.
Kısmet, sağlıcakla kalın.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle