škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2008 fabia alınır mi acill lütfen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cobra06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrb.

Nasipse ilk arabami almak istiyorum. Netten araştırım derken 2008 fabia dsg 1.6 benzinli 120bin km de elegance buldum.

Bu arabayi bilen kullanan arkadaşlar olumlu olumsuz görüşlerini yazabilirmi.

Babam sanayide rektefiyeci ona sordum uzak dur dedi. Piyasası yok dedi. Motor bloğunu çatlatıyor dedi. Alüminyum motor muş eve ince motor muş kolayca catliyormis

Siz ne dersiniz kullanan birisi olarak.

Fiyati da 35bintl  değişen boya yok. Alinir mi

Lpg taktirmak istiyorum lpg uyumlu mu.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar foruma hoşgeldiniz ama öncelikle forumda tanışma kısmından kendinizi tanitmaniz gerekmektedir.
2012 Fabia 1.2 htp kullnacisiyim. Tam 1 yıldır bu araci kullanmaktayim ve cok şükür aractan yana hiçbir sıkıntı olmadi insallah da olmaz. Hiç pismanlik yasamadim ama 1.2 motorun bazı durumlarda zorlandığı olmustur ama sizin 1.6 ise uçar gider zaten.  
Motor çatlama kısmını ilk defa sizden duydum hocam ve daha öncesinde de böyle bir sorunla karsilasan birini dahi duymadim. Polo motorunu kullaniyoruz, vw o konularda sakat iş yapmaz rahat olun.
Skoda eski Skoda olduğu zamanlarda 2. Elde sıkıntılar yaşıyordu ama son yıllarda gayet hareketli aracın 2. el piyasası.  F/P arabasıdır. Varsa daha iyisi bu fiyata buyrun onlara yonelin hocam ama yoktur bulamazsınız kolay kolay.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2008 model B sınıfı benzinli bir arabaya 35 bin gibi bir para asla verilmez yorumum sadece fabia dahilinde değil hiç bir markanın sizin dediğiniz paraya bmw 1 serisi alınır satan arkadaş o aracın sıfırını daha ucuza almıştır uzak durunuz.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Profilinizdeki isim bilginizi doğru biçimde güncelleyiniz; aksi takdirde hem konu kapatılacak hem de forumdan uzaklaştırılacaksınız.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Cobra06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;603151
2008 model B sınıfı benzinli bir arabaya 35 bin gibi bir para asla verilmez yorumum sadece fabia dahilinde değil hiç bir markanın sizin dediğiniz paraya bmw 1 serisi alınır satan arkadaş o aracın sıfırını daha ucuza almıştır uzak durunuz.

bu aracın normal değeri kaç tl peki.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cobra06;603164
bu aracın normal değeri kaç tl peki.

Aracın değerini satıcı belirler fakat ben eski fabia sahibi olarak o parayı vermem 9 yaşında bir araç 1.6 litre atmosferik turbosuz 102 hp lik verimsiz bir motor fabia da 1.6 litrelik bir motora gerek yok 1.4 benzinli hatta dizel bile olabilir fakat şu var fabia Scout olur o Zaman tamam diyeyim

Çevrimdışı Serkan blt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alma kardeşim ne ustası var ne parçası ne arızası bitiyor ne derdi 2004 fabia var bende aldığım güne lanet okuyorum hergün. Bu arada bu ilk arabamda değil polo motorlu diye aldım az yakar diye aldım bunlara diyeceğim bir şey yok ama. beyinsel arızası .içeriye şu alması. Parça bulamam bitirdi beni

Çevrimdışı drydxul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı arabanın Manuel şimdi 40000 TL

8063 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com
Alıntı yapılan: drydxul;640475