škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Havuzlu Paspas

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar arkadaşlar, uzun zamandır 3 boyutlu havuzlu paspas araştırıyorum ama piyasada henüz bulamadım bende son kasa  jetta için olanını denedim, paspasın pedallerin altına gelen kısmı tam oturdu ama koltuğun altına gelen kısım biraz kısa kaldı. Aşağıda resimleri var. Satın alan ve ya bulabilen var mı? tavsiyelerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste bu tür bir ürünün olması gerekli. Olmasa bile sipariş ile 1 hafta içinde Yüce Oto ana depodan getirtilebilir.
Hiç bulamazsanız  üzerindeki yazıya takıntınız yoksa bir de Golf veya Polo araçlarınkini deneyin. Muhakkak birinden biri uyacaktır

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servise tekrar sorayım ama servislerde havuzlusu olmuyor. Servisten bagaj havuzu aldım ama onunda havuz kısmı çok derin değil.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada poloların taban sacı rapidlere çok benzemiyor.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Ankara'da servisten hem bagaj için hem de araç içi havuzlu paspas aldım ve çok da memnunum. Artık ayak tozları, ayakkabılardaki sular araç içine dökülmüyor. Bagaj desen ayrı bir temiz :)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangisinden aldınız, paspaslar resimlerdeki gibi mi?

Çevrimdışı serkan genç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;456766
Ben Ankara'da servisten hem bagaj için hem de araç içi havuzlu paspas aldım ve çok da memnunum. Artık ayak tozları, ayakkabılardaki sular araç içine dökülmüyor. Bagaj desen ayrı bir temiz :)

Sakıncası yoksa ne kadara aldığınızı paylaşabilir misiniz? Ben de almak istiyorum da

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Henüz almadım sadece oluyor mu diye denedim, denemişken resminide çektim, buna 142 tl diyor takımına. Fiyatta hafif yüksek geldi birde koltuğun altındaki kısım tam kapanmayınca tereddütte kaldım.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan genç;456790
Sakıncası yoksa ne kadara aldığınızı paylaşabilir misiniz? Ben de almak istiyorum da

Hepsini 250 civarında bir paraya almıştım yanılmıyorsam. Arabada faturası var ama tam tutarı hatırlamıyorum.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;456774
Hangisinden aldınız, paspaslar resimlerdeki gibi mi?

Efe Otomotiv'den aldım. Bir sürü paspas var bunlara uygun. Benim aldıklarımda "Rapid" diye yazıyor.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
işte bu yüzden tekirdağ bayini seviyorum adamlar tüm aksesuarları elinde mevcut türkiyede hiç bayinin elinde olmamasına rağmen onlar özel getitiriyor

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanızdaki aksesuarlardan belli :D müsait bir zamanınızda resimlerini atabilir misiniz?

Çevrimdışı serkan genç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;456815
Hepsini 250 civarında bir paraya almıştım yanılmıyorsam. Arabada faturası var ama tam tutarı hatırlamıyorum.

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;456899
Arabanızdaki aksesuarlardan belli :D müsait bir zamanınızda resimlerini atabilir misiniz?

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=25782

bu link te bulabilirsin resimler hocam

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;457063
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=25782

bu link te bulabilirsin resimler hocam

Teşekkürler hocam, bu konuyu takip ediyordum hiç dikkat etmemişim, sizdeki paspaslar güzel duruyor ama sol ayak koyma yerini kapatmıyormuş.