škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabamın çalışmasını istemiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Sayın mehmet34 umarım kırılmadınız sözlerimden.
Öğüt vermek kolaydır ama yaşayan sizsiniz. Nasıl davranacağınızı en iyi siz bilirsiniz.  
Afedersiniz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanma kılavuzundan sigortalara bakın marş ilgili bi sigorta var onu çıkarırsanız çalışmaz bizzat denendi :)

berfin.meb

• Ziyaretçi
Yahu arabayı çalışmaz hale getirmenin ne çok yolu varmış.  :)

Çevrimdışı mehmet34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben hayır demeyi çok iyi bilirim aslında. ama lojmandaki arkadaşımın arabası hayır diyemediği için benden arabayı geçici olarak bozmamı istedi. yoksa ben kırılcakmış bozulcakmış hiç sallamam. benden rica eden arkadaşım tavrını koymayı bilmiyor. benden rica etti. bende emanet araba die çok fazla kurcalamadan halletmek istiyorum.aküden o yüzden tırsdım.

Çevrimdışı mehmet34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;225501
Kullanma kılavuzundan sigortalara bakın marş ilgili bi sigorta var onu çıkarırsanız çalışmaz bizzat denendi :)

dostum sigorta kutusunu açtım. kullanma klavuzu değilde sigorta kapağının üstündeki resimlerden yola çıktım. üstünde araba ve anahtar olan bir simge vardı onu çıkardım çalıştı, bide üstünde 12V yazan simgeyide çıkardım ama yinede çalıştı

Çevrimdışı mehmet34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şimdi netden kullanma klavuzundan baktım. 2 nolu yerde çalışma-durdurma yazıyor. birde onu deniyim bakalım