škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"unutamadıklarımız"

hiko · 24 · 6375

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkesin yaşayıpta, unutamadığı olaylar veya güzekllikler,
Tadına bakıp da tadı damağında kalan yemek veya başka tadlar  v.s . vardır.
İsterseniz, paylaşılmasında sakınca görmeyeceğiniz ve de bir başkasını zor durumda bırakmayacak veya bir başkasını bağlamayacak şekilde paylaşalım diyorum.
Ör;
Ben görevli gittiğim  günlerde Bursa otbüs terminalinde içtiğim mercimek çrobasını hala unutamıyorum.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kızımı doğumhane kapısında kucağıma aldığım an, tarifi imkansız hazlar, duyular... :)

Yemek olarak:
Kaş'ta bir tekne turunda yediğim patatesli gözleme :spr:

Maddi olarak:
Kendime ait ilk aracım Fabia 1.2'yi teslim aldığım gün :)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:brs:İrfan hocam güzel bir açılış yapmışsınız, teşekkür ederim.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kızımı ilk gördüğüm an.

Eşimin yaptığı ilk yalancı muhallebi. Geri kalanını kimse yemesin diye kavga çıkartmıştım.:D

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;249691
Kızımı ilk gördüğüm an.

Eşimin yaptığı ilk yalancı muhallebi. Geri kalanını kimse yemesin diye kavga çıkartmıştım.:D

Uğur bey," Geri kalanını kimse yemesin " derken kimse zehirlenmesin mi, yoksa hepsini ben bitirecem kimseye vermem mi?   :++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
13 yaşımda ist kemer bisiklet yarışında 13.sırada iken finishe 200 metre kala sağdan hepsini geçip 1.kişinin önüme kırmasıyla kaza yapmıştım. 2.olmuştum 1.diskalifiye olup 3.kişi 1. oldu falan filan yarıştan birkaç saat sonrada uçuruma düşüp beyin kanaması ameliyat, 3dakika geç olsa ameliyat burda olmazdım. Herhalde hiç unutamayacağım anı bu olsa gerek :)
-------------------------------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hiko;249695
Uğur bey," Geri kalanını kimse yemesin " derken kimse zehirlenmesin mi, yoksa hepsini ben bitirecem kimseye vermem mi?   :++:
Zehirlenme olmaz sulatımın yaptığı yeme-içme malzemelerinde.:hih::huh::hoh::hah::hh::hhh::bnn: :spr:
Alıntı yapılan: gokcen59;249704
13 yaşımda ist kemer bisiklet yarışında 13.sırada iken finishe 200 metre kala sağdan hepsini geçip 1.kişinin önüme kırmasıyla kaza yapmıştım. 2.olmuştum 1.diskalifiye olup 3.kişi 1. oldu falan filan yarıştan birkaç saat sonrada uçuruma düşüp beyin kanaması ameliyat, 3dakika geç olsa ameliyat burda olmazdım. Herhalde hiç unutamayacağım anı bu olsa gerek :)
Geçmiş olsun çok çok.

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kızımın Dünyaya geldikten sonraki ilk dakikalar........
Diyarbakırda yediğim tandır suyundan yapılan çorba müthişti....
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kamyoncuların yerinde yediğim mercimek çorbasını asla unutmam:D

Bu arada herkesin kızı olmuş, Allah sağlıklı ömürler versin hepsine:)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
adana da içtiğim şalgam suyu.
maraş ta yediğim dondurmalı künefe.
edirne de köfteci osman daki köfte.
sanırım 10. arabam olan corsa yla istanbul yoluna çıktığım gün...
düğünde ilk dans parçası olan "gülü susuz seni aşksız bırakmam" adlı parçanın bitmek bilmediği bana saatler gibi gelen dakikalar.. ne uzun parçaymış arkadaş... :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Montaj elemanı olarak çalıştığım dönemlerin birinde evine klima taktığımız müşteri klima montaj işi bitince getirdiği buz gibi kirazları büyük afiyetle yemiştim.Çok hoşuma gitmişti.Yıllar geçti ben hala unutamadım..

Fabia 1.2'mi 2. el olarak almaya gittiğimde içine girip oturmuştum ne hoşuma gitmişti.O an yaşadığım haz unutulamaz..

15-16 yaşlarında mudanya'da gün batımını izlerken kızlarla, denizin kıyısındaki kayalıklara oturmuştuk.O sessiz, romantik anın içine edip gaz çıkardığım anı hiç unutamıyorum rezil olmuştum resmen :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mygokhan;249727
kızlarla, denizin kıyısındaki kayalıklara oturmuştuk.O sessiz, romantik anın içine edip gaz çıkardığım anı hiç unutamıyorum rezil olmuştum resmen :++:

Öldüm nan gülmekten  :D  :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;249727
...15-16 yaşlarında mudanya'da gün batımını izlerken kızlarla, denizin kıyısındaki kayalıklara oturmuştuk.O sessiz, romantik anın içine edip gaz çıkardığım anı hiç unutamıyorum rezil olmuştum resmen :++:
Fazla ceyrandan olmuştur o!:D

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Memleketim olan kiliste babamın 40 yıl önce ektiği fıstık agaçlarını ve babamın doğduğu taş evi tam 40 yıl sonra babamla gezerken duydugum haz....Hala tüylerim diken diken olur.

İlk araba tecrübemi yaşadıgım mercedes 190 e yi soluğu kesilene kadar bastım :D adrenalin patlamasıydı :D
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2-3 sene önce Konyayı gezmeye gitmiştim.Meram bağlarında çok sessiz ve dışarıda bir yerde bulunan Mevlana'nın aşçısının türbesi vardı.Zorla yolu bulup gitmiştik.Neyse görevli türbenin kapısını açıp içeri girmemizi sağlayacaktı.Çok ufak bir cami kubbesi gibi bir yapı içinde bulunuyordu.Kapıyı açmaya çalışan yaşlı amca kapıyı bir türlü açamadı.Sonra "Ya seyid!, aç kapıyı" deyince kapı açılmıştı.İçeri girdiğimde soluduğum koku şimdiye kadarki hiç bir esansa benzemiyordu.Ve görevli amca içeriye koku falan sıkmadıklarını söylemişti.Tamamen Allah tarafında orada yatan zat'ın hürmetine o koku verilmiş.O an ayaklarımın titrediğini hissetmiştim.Korkudan değilde maneviyattan dolayı..O anı hiç unutmuyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI