škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia orjinal jant..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar elinde bu jant dan olan varsa almak istiyorum..

Trakya bölgesi veya İstanbuldan olabilir..
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2013, 23:39:42 Gönderen: zaferhan »

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sahibinden com da bi ara 4 adet orjinal cant ve lastik takımı vardı satılmadıysa duruyodur.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
resim koymamış..bide bursa da..

bu jantların sanırım 14 ınci yok ..buda ayrı bir sorun...ama çok seviyorum...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buna benzer CMS nin bir modeli olması lazım göbeklerinide skoda logoları ile değiştirirsiniz mis gibi olur :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;423190
resim koymamış..bide bursa da..

bu jantların sanırım 14 ınci yok ..buda ayrı bir sorun...ama çok seviyorum...

Bu jantlar 14'' zaten...Fabia 1 FL elegance ve special jantı...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu jantlara çok benzeyen yine orjinal fabia jantları da var...onların ortaları bijonların olduğu kısım çukur değil.. bazen yolda bunlardan görüyorum..araba robota dönüşecekmiş gibi geliyor bana..

Çevrimdışı JOKER

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende var. aracı aldığımda üzerinde sonradan takılma jantlar vardı. bunlarda tertemiz boyalı olarak boşta duruyor. kaç lira eder diye arada aklıma geliyordu, piyasa fiyatı hakkında bilgin var mı?

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
özellikle bu jantı soruyorsan..jantın kendine has bir piyasası yok..belli bir markası ve sıfırı olmayan bir jant neticede..bu tip şeylerin piyasası genelde ürünün sahibine kalmıştır.. 3-5 aşağı yukarı oynar..jantın durumuna göre filan..ben ilgilenebilirim ama sanırım sen ankaradasın...ki bu durumda sadece kargo fiyatı sıfır jant parası tutabilir..

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç ve model ne olursa olsun orijinal ekipman jantları genelde pahalı olur. Dışarıda kolaylıkla buluna bilen birşey değildir çünkü. ;)

Çevrimdışı JOKER

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;424155
özellikle bu jantı soruyorsan..jantın kendine has bir piyasası yok..belli bir markası ve sıfırı olmayan bir jant neticede..bu tip şeylerin piyasası genelde ürünün sahibine kalmıştır.. 3-5 aşağı yukarı oynar..jantın durumuna göre filan..ben ilgilenebilirim ama sanırım sen ankaradasın...ki bu durumda sadece kargo fiyatı sıfır jant parası tutabilir..

evet ankaradayım. kargo parasının anlaşma ile pek fazla tutacağını sanmam. fakat adamların taşımasına güven olmadığı için böyle bir riske girmeye gerek yok. sıfır ayarında olan jantlar haşat olabilir. netten bi ara kaç lira eder diye fiyat araştırması yapayım demiştim. ama satıcı bulamadığım için öğrenememiştim. sen araştırdığın için sanada sormak istemiştim.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen bende netten hiç bulamadım..ilk sen diyebilirim... sahibindene koy istersen.. nekadar verirler diye merak ediyorsan..ben 150 den fazla vermezdim..ama sen benim fiyatıma bakma.. pintiyimdir biraz..:)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orjinal jant takımını o fiyata veren varsa ben alayım da yedek de dursun :) 150 liraya tanesini falan saatr heralde yüce :)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;425121
orjinal jant takımını o fiyata veren varsa ben alayım da yedek de dursun :) 150 liraya tanesini falan saatr heralde yüce :)

ona bakarsan 15 binlirak fabyanında sıfırı 30 binlira.. iikinci el parça alıyosun..hadi etsin 200 tl..

internete bak istersen diğer araçlarda adamlar cayır cayır satıyorlar..200 tl ye..

sıfır jant dolu piyasa tanesi 100 tl ye..istersen 10 taksit yapıyorlar.. boyle birşey varken..sen kömürlükten çıkan çizik mizik 10 yıllık janta nekadar vermeyi düşnüyosun....

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal jant dışında başak bir jant modelinin Fabia'ya yakışmadığını düşünüyorum.

Piyasada uygun fiyata çin malı çok jant var . Ama orjinal almak isterseniz bunun fiyatı jantın durumuna göre değişir , takım olarak düşünürsek hiç çiziksiz hasarsız bir jant üstünde orta ayar lastikleriyle beraber 300-400 lira ancak eder.

Ama kullanılmış jantta mutlaka hasar olacaktır .