škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ambition yeti ye bi xenon??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar
Elagance donanım 1,6 DSG yeti almak istiyorum ama 2. el de panoramik cam tavanı olan şu anda araç yok. Ambition donanımda 2. el çok temiz cam tavanlı araçlar var. Ama benim için bi xenon da vazgeçmek istemediğim bir özellik. Bildiğim kadarıyla bu 2 donanım arasında torpidonun çift renk olması ve Bi xenon ve dijital klima  farkından başka bir fark yok. dijital klima olmasa olur ama xenon ve cam tavan istiyorum. acaba ambition cam tavanlı alıp bi xenon taktırabilir mym? teknik olarak ambition da bu imkan var mı?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tabiki taktırırsınız orjinal parça getirirsiniz biraz külfetli olur belki beyin değişimi gerekebilir ancak

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yapılamaz diye bir şey yok ama size sonradan taktırmak yaklaşık 4-5 bin tl ye patlayacaktır

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fark olarak sadece onlar değil - yağmur sens., hız sabitleyici, bolero teyp, yan aynalarda aydınlatma, ayarlı yolcu koltuğu, kararan iç dikiz aynası, bence eleganca değer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;507406
fark olarak sadece onlar değil - yağmur sens., hız sabitleyici, bolero teyp, yan aynalarda aydınlatma, ayarlı yolcu koltuğu, kararan iç dikiz aynası, bence eleganca değer

Baya eksik varmış? maalesef piyasada elagance cam tavam yok. Eşim de illa cam tavan olsun diyor ki çoğunlukla da o kullanacak.. Xenon un bu kadar fark etmesi (4-5bin TL) çok saçma. önceki aracım astraydı olmayan bir çok özelliği çok daha düşük fiyatlarla ekleniyordu. örneğin orjinal xenon 2500TL ye bitmişti. Hız sabitleme sadece 150 TL tutmuştu. hatta aracına esp ekleyen bile oldu.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;507427
Baya eksik varmış? maalesef piyasada elagance cam tavam yok. Eşim de illa cam tavan olsun diyor ki çoğunlukla da o kullanacak.. Xenon un bu kadar fark etmesi (4-5bin TL) çok saçma. önceki aracım astraydı olmayan bir çok özelliği çok daha düşük fiyatlarla ekleniyordu. örneğin orjinal xenon 2500TL ye bitmişti. Hız sabitleme sadece 150 TL tutmuştu. hatta aracına esp ekleyen bile oldu.

cam tavan olayı güzel aslında, bende alırken çok kararsız kaldım ama aracın içi zaten ferah olduğu için ve ileride ses yapar ve ufak tefek sorunlar çıkar diye istemedim.
yazın tavanı açamazsın kışın yine öyle uzun yolda öyle, ben  şimdiye kadar eksiklik hissetmedim ama tercih meselesi

Çevrimdışı Gilgamis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Ben daha geçen hafta aldım aracı. 2 hafta araştırdım. Xenon far yetkili servis tarafından takılmıyormuş. 4-5 servise sordum. Sanayi işi çözüm de istemedim.

Mşah'ın dediği gibi cam tavandan ben de sorun çıkartma olasışığından dolayı vaz geçtim. Forum da tek tük de olsa bu konuda sıkıntı yaşayanlar var.

Elegance daki fiyat farkı gerçekten fazla ama Xenon farları da çok başarılı buldum. Yağmur ve far sensörü çok önemli değil ama kararan aynalar, otomatik çift bölge klima, Bluetooth, Bolero v.s. çok iyi. Pişman değilim :)